Akıbetimiz İYİ Olacak

549

Millet İttifakı Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Adıgüzel Ünye’de aday gösterilen İyi Parti Belediye Başkan Adayı Berkay Torunoğlu’na destek amaçlı Ünye’ye geldi. Millet İttifakı’nın Ünye adayı Berkay Torunoğlu’na hayırlı olsun ziyareti için ilçeye gelen Adıgüzel ilk olarak CHP Ünye İlçe Başkanlığı’nda partililerle buluştu. Millet İttifakı Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Adıgüzel Ordu’nun çözüm bekleyen yerel sorunlarına dikkat çekerek, “bu sorunlar çözüldükten sonra Merkezi Hükümet yatırımlarına yöneleceklerini ifade ederek Ordu için projelerimiz var. Çok yakında açıklayacağız. Biz derman belediyeciliği yapacağız” dedi.

Ordu’da Adıgüzel, Ünye’de Torunoğlu

CHP Ünye İlçe Başkanı İsa Maral, “31 Mart seçimlerinde Ordu’da başarıya imza atacağımızı ve Mustafa Adıgüzel’i Büyükşehir Belediye Başkanı olarak göreceğimize canı gönülden inanıyorum. Ünye’de de İttifak adayımız Berkay Torunoğlu’na da bütün desteğimizi sağlayacağız” dedi.

“Projelerimiz Hazır Çok Yakında Açıklayacağız”

Millet İttifakı Ünye Belediye Başkan Adayı Berkay Torunoğlu yaptığı açıklamada, “Adaylığımın açıklanmasının ardından çok güzel geri dönüşler oldu. Biz projelerimizi sosyal alanlarda yoğunlaştırdık. Kapı kapı dolaşarak yapacağımız hizmetleri anlatacağız. Bizim gülen yüzümüz yeter. Niyetimiz iyi akıbetimiz de iyi olacak inşallah” dedi.

“Yerle Bir Olmamak İçin Yerelde Birlik Olma Zamanı”

Millet İttifakı Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Adıgüzel, “İyi Parti’nin be CHP’nin güneşi var. Her iki güneş birden aydınlatacak, ışık verecek. İnsan odaklı, halk odaklı bir belediyecilik anlayışı benimseyeceğiz. O yüzden derman belediyeciliği diyoruz. Artık değişikliğe ihtiyaç var. Eğer insanlar bize umut olarak bakıyorsa bir şeylere itiraz ediyor, bir talep varsa burada bir sorun var demektir. Bu sorunu çözmek gerekir. Büyükşehir ölçeğine bakıldığında şu ana kadar 3 aday var. İki aday zaten aynı taraf olduğu için burada farklı taraf biziz. Bizim farkımızı vatandaşlarımız da biliyor. Halinden memnun değilse Ünyeli, halinden memnun değilse Ordulu olanın kopyası değil farklı olanı tercih edecektir. Ben 3 yılda 4 seçim yaptım. Bu nedenle hep sahalardaydım. Yine sahalardayım” dedi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı