Argan,”Ünye’den Yüzde 75 Oy Alacağız”

722

Ak Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan ve Ak Parti SKM Başkanı Bekir Şimşek seçim çalışması kapsamında Nuriye Mahallesi vatandaşlarıyla bir araya geldi.

Bu Memleketin Kazanımlarına Şahit Olacağız

Nuriye Mahallesi vatandaşlarına konuşan Ak Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Tavlı,” Ak Parti teşkilatı olarak bu memleketin kazanımlarına birlikte sizlerle şahit olacağız. Ünye’nin sizlere kazandırdığı insanlar olarak başta Genel Başkanımız Numan Kurtulmuş aynı şekilde yıllarını akademi ve siyasete harcamış olan Enerji Eski Bakanımız Hilmi Güler ve bunlarla birlikte 6. sıradan Ak Parti Milletvekili adayımız olan Yavuz Selim Kıran gibi değerli isimler bu bölgeye daha çok değer katacaktır.”dedi.

15 Temmuz Başarılı Olsaydı Bu Gün Suriye Gibi Olacaktık

15 Temmuz darbe girişiminin başarılı olması halinde ülkenin Suriye gibi olacağını söyleyen Tavlı,” Hain darbeciler o gün emellerine ulaşmış olsaydı bizler bu gün Suriye gibi olacaktık. Meydanları onlara bırakmayarak bir darbenin önüne bütün insanlarımızla geçmiş olduk. Bu gün Venezüella halkında her hangi bir iç sıkıntı yok iken şu an bakıldığında darbeci bir generalin başlarına getirmenin mücadelesini veriyorlar. Bu ülkenin geleceği için omuz omuza birlikte mücadele etmek zorundayız. Bu gün sizlerin bizleri desteklemesi konusunda Cumhurbaşkanımızın da elini güçlendirmenizi talep ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Ünye’den Yüzde 75 Oy Alacağız

31 Mart Yerel seçimleri çalışmaları kapsamında Nuriye Mahallesindeki vatandaşlara seslenen Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan,” 31 Mart seçimlerinde Hüseyin Tavlı Başkan Adayımızı % 45 yada % 55 ile belediye başkanı olarak değil hedefimiz Hüseyin Tavlı Başkanımızı % 75 oy oranı ile Ünye Belediye Başkanı yapacağız. Bizler Nuriye Mahallesini ve sorunlarını biliyoruz. Bizlere her zaman destek vereceğinizi biliyoruz. Eğer Hüseyin Tavlı abimizi burada büyük bir oranla belediye başkanı seçersek yarın Cumhurbaşkanımızın yanına gittiği zaman yada herhangi bir bakanımızın yanına gittiği zaman doğrudan ifade edeceği,” Sayın Cumhurbaşkanım Ben Ünye’de % 75-80 oy oranı ile temsil edilmiş bir belediye başkanıyım. O bakımdan ben Ünye’de Üniversite sorununun hemen halledilmesini istiyorum” diyebilsin.Bu bakımdan o makamı temsil etmek bizler için önemlidir. Karşımızda adaylarımız var. Ancak bizler hiç aday yokmuş gibi değil de ciddi bir aday varmış gibi gece gündüz çalışıyoruz. Bizler bu bakımda aynı hassasiyeti siz milletimizden de bekliyoruz. Bizler hizmete başlayacağımız günden itibaren sizlere günübirlik değil de, yüzyıllık ve insanlığa hizmet edecek eserler bırakacağız.”şeklinde konuştu.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı