ŞAHİN, “BEN HER GÖRÜŞÜN ORTAK ADAYIYIM”

385

31 Mart yerel seçimlerinde Saadet partisinden Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak seçim çalışmalarına hızlı bir başlangıç yapan İdris Naim ŞAHİN, İkizce mitinginden sonra Çaybaşı ilçesinde vatandaşlarla buluştu.

Çaybaşı’nda kendisini dinleyen coşkulu kalabalığa konuşan Şahin, Ordu halkının kendisinin aday olması ile ilgili talebinin arşa kadar uzandığını belirterek, kendisinin tüm kesimlerden ilgi gören ortak bir aday olduğunu söyledi.

31 Mart yerel seçimlerine bir aydan biraz fazla süre olduğunu ancak halkın şimdiden kararını verdiğini gördüğünü mutlulukla ifade ettiğini söyleyen Şahin, “Ordulu hemşerilerimizin seçimi şimdiden hayırlı olsun” dedi.

Şahin, “Ordulular artık güce değil, liyakate karar veriyor”

Tüm gücü tek bir adrese teslim etmenin güç zehirlenmesi yaşattığı gerçeğini halkın gördüğünü söyleyen İdris Naim Şahin, gelinen noktada Orduluların artık güce değil, liyakate göre seçim yapma kararını ortaya çıkardığını vurguladı.

Şahin, “Tüm ilçelerimizle uyum içinde çalışacağız”

Ordu’nun tamamında hangi partiden seçilirse seçilsin tüm belediye başkanları ile uyum içinde çalışacaklarını bir kez daha hatırlatan Şahin, ortak bir yönetişim anlayışı ile merkezinde Ordu’nun tamamına hizmet etmeyi öngören bir takım çalışması döneminin başlayacağı müjdesini verdi.

Şahin, “Ordu’da yerel seçimler tüm Türkiye’ye örnek olacak”

Ordu’da yaşanacak seçimin tüm Türkiye’ye örnek olacak bir seçim olacağını belirten Şahin, Ordu’yu sadece adı ile değil, tüm Türkiye’de uygulanan projelerle örnek bir kent haline getirmek için mücadele edeceklerini belirtti.

Sadece Ordu’da yaşayan değil, gurbette yaşayan Ordulularında kentleri ile gurur duyacaklarını söyleyen Şahin, Ordu kent yapısı, ekonomisi, ticareti, sanayi, turizm potansiyeli ile parlayan bir kent haline getirecekleri sözünü verdi.

Şahin, “Terör örgütleri ile mücadelem birilerini rahatsız etti”

İçişleri Bakanlığı döneminde PKK ve diğer terör örgütleri ile etkin bir mücadele sürdürdüğünü ve bunun da bazı kesimleri rahatsız ettiğini söyleyen Şahin, gelinen süreçte beni gerçekten anlayan Ordulu hemşerilerim oldu” diye konuştu. Ya bizden olacaksın ya da seni bitiririz anlayışının artık tarih olduğunu sözlerine ekleyen şahin, önemli olan halktır. Halkın karşısında hiçbir güç olmaz, güçlü olduğun haklı olduğun anlamına gelmez” diyerek önemli bir mesaj verdi.

Ordu halkının artık kendi potansiyelinin farkında olması gerektiğini belirten Şahin, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” diye konuştu.

Şahin, “Ömrüm boyunca halkın içinde oldum”

Yaşamı boyunca halkın içinde olduğunu ve halkı topyekûn bir ekip olarak gördüğünü belirten İdris Naim şahin, “Ben böyle biriyim ve böyle olmaya da devam edeceğim” dedi. Ordu’nun uzun yıllardan sonra gerçek anlamda birlik ve bütünlük içerisinde olduğunu ve yerel seçimlerde demokrasi dersi vereceğinin altını çizen İdris Naim Şahin, siyasi partiler bir araçtır. Önemli olan memleket sevgisi ile hizmet etmeye aday olan insanların yönetimde söz sahibi olmasının zamanının geldiğini söyledi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı