Akkuş, Play-Off Yolunda Adım Adım İlerliyor

448

TVF Erkekler 1. Lig B Grubu 10. hafta maçında Akkuş Belediyespor,  ligin güçlü ekiplerinden Bingöl temsilcisi Solhanspor ile karşı karşıya geldi.

Mücadeleyi,  Akkuş Kaymakam V. Aydın Yanık, Akkuş Belediyespor Kulüp Başkanı Soner Efil, Daire Amirleri ve çok sayıda taraftar heyecanla takip etti.

Play-Off yolunda azim ve kararlığını sürdüren Ordu temsilcisi Akkuş Belediyespor, ligin zorlu ekiplerinden Solhanspor karşısında 3-0’lık net galibiyetiyle 3 puanı hanesine yazdırdı.

Eylül Bebek’te Takımın Sevincine Ortak Oldu

Akkuş Belediyespor Antr

enörü Serkan Oğuz ve eşi Ayşegül Oğuz çiftinin biricik evlatları Eylül bebek, babasının kucağında sahada yerini alarak galibiyet turu attı. Yeşil-Beyazlı ekip minik Eylül’le galibiyet pozu verirken taraftarlarda takımlarının sevincini coşkuyla paylaştı.

Maç sonu yaptığı açıklamasında Kulüp Başkanı Soner Efil: “Takımımız ligde kendisinden beklenenin üstünde bir performans gösteriyor. Play-Off’a adım adım ilerleyen kulübümüzde, oyuncularımızdan temizlikçisine kadar herkes inanılmaz büyük çaba içerisinde. Tabi bunun sebebi Akkuş sevdamız ve Ordu’muzu en iyi bir şekilde temsil etme isteğimizdir. Kulübümüzün bu noktaya gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Akkuş Belediyespor-Solhanspor karşılaşmasının set sayıları ise; 25-22,  25-19 ve 26-24 yeşil-beyazlı ekibin üstünlüğüyle son buldu.

 

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı