Kermes’te Cumhur Birlikteliği

546

Ünye Fatsa Ve Çevre İlçeleri Şehit Aileleri Gaziler Dayanışma Derneği kermes düzenledi. Fatsa-Ünye ve Çevre İlçeleri Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği’nin 4-8 Mart tarihleri arasında düzenlediği birlik, beraberlik ve dayanışma kermesin son gününde Ünye Ülkü Ocakları Başkanlığı öncülük etti.

Kermesin son gününde mehter takımının gösterileri sahne alırken, kermeste vatandaşların ilgisi yoğun oldu. Kermeste konuşan Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan,” 8 Mart Dünya Kadınlar olması nedeniyle tüm kadınlarımızın gününü kutluyorum. 15 Temmuzda sokaklarda yazılan Cumhur İttifakının yerelde biz temsilcileri olarak 31 Martta Ünye’de Cumhur İttifakı adayımız Hüseyin Tavlı’nın kazanması için elimizden geleni yapacağız.”dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Başkanı Hacı Demir,” 8 Mart Dünya Kadınlar Günü olması nedeniyle bütün kadınlarımızın bu özel günlerini kutluyorum. Şehit Ve Gazi ailelerimizin de düzenlemiş olduğu bu kermesimize emeği geçen herkese de teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Ak Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı,”8 Mart Dünya Kadılar Günü olması nedeniyle bütün kadınlarımızın gününü kutluyor, geleceklerinin aydınlık olmasını temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı