Kadınlara Özel “Kırmızı Butik” Hizmete Girdi

1092

Gülzade Kalafat Mehel’in işletmeciliğini yaptığı “Kırmızı Butik” Kaledere Mahallesi Döner Çeşme Meydanında hizmete girdi. Ak Parti Ünye Teşkilatı yönetiminden Orhan Gürel,  Abdulkadir Bulat ve Büyük Birlik Partisi Ünye Belediye Başkan Adayı Yunus Zor’un açılış kurdelesini kesmesinin ardından bayan giyim ve abiye modelleriyle hanımların hizmetine açıldı. Son derece modern ve bir o kadar da göz zevkine hitap eden Kırmızı Butik 2. şubesini açarak bayanlara özel kıyafetlerle hizmet verecek.

Açılışta konuşan Orhan Gürel,”Bu gün Ünye’mizde “Kırmızı Butik” isimli iş yerimizin açılışında birlikteyiz. Yeni iş yerinde kardeşlerimize hayırlı kazançlar diliyorum.”dedi.

İşletme Sahibi Gülzade Kalafat Mehel,” Ben ilk önce işimi küçük bir yerde başlattım. aklımda hep böyle bir yer açmak vardı. Ünye’de bayanlarımıza hizmet edip  istedikleri ürünleri getirmeyi hedefliyoruz. Ürünlerimizin içerisinde tesettür, abiye gibi aklınıza gelebilecek her kesime  hitap ediyoruz. Kırmızıyı çok sevdiğimden ötürü ve kadınların çok tercih ettiği bir renk olarak iş yerimin ismini Kırmızı Butik vermek istedim” dedi.

Programa ayrıca Saadet Partisi Ünye İlçe Başkanı Özgür Şahin, Saadet Partisi Ünye Belediye Başkan Adayı Veysel İlhan ve Muammer Bilgiç’te katıldı.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı