Radyo Moda Ailesine Plaket

571

Yıllardır halkın tercihi olarak dinleyicilerine kesintisiz yayın yapan Radyo Moda ailesine bir plakette Ünye 1957 Spor’dan geldi.

Gittiği her yerde spor severleri canlı yayınlarıyla kesintisiz izleyicileriyle buluşturan Radyo Moda’ya Ünye 1957 spor kulübü başkanı Murat Ülgen tarafından plaket verildi. Kulüp yöneticilerinin de olduğu plaket  programında Ünye 1957 Spor Kulübü başkan yardımcısı Hamza Alp, Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Kışla, Ünye 1957 Spor Tesislerinden sorumlu Murat Özkaya’da yer aldı.

Ünye 1957 Spor Kulübü Başkanı Murat Ülgen,” Öncelikle gerek radyo üzerinden gerek sosyal medya üzerinden sporsever halkımızı maçlarda yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum. Burada Radyo Moda’nın gerek canlı yayınlarıyla Ünyelilere kazandırdığı anlık görüntüler ile maçlarımızı izleyicilerine aktarması bizleri içinde sevindiricidir.” dedi.

Desteklerinin her zaman devam edeceğini söyleyen Radyo Moda Sahibi Ahmet Bölükbaş,” Hedefimiz ve gayemiz tabi ki Ünye 1957 Spor’un daima kazanmasıdır. Gerek maçlara gelemeyen izleyicilerimiz olsun, gerek şehir dışında oynanan maçlar olsun bizler onlara canlı yayınlarımızla buluşturmaya devam edeceğiz. Temennimiz Ünye’mizin ve Ünye 1957 Spor’umuzun kazanmasıdır. Plaket için ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı