İLKÜVEZ BİR KEZ DAHA ‘ŞAHİN’ DEDİ

623

SP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı İdris Naim Şahin, İlküvez’de vatandaşlarla bir araya geldi: “Bundan sonra inşallah Çaybaşı’nda İsmet, Ordu’da İdris ile beraber daha çok işler yapacağız” dedi.

Saadet Partisi (SP) Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı İdris Naim Şahin, Çaybaşı ilçesine bağlı İlküvez Mahallesi’nde miting düzenledi. Yüzlerce vatandaşın katıldığı mitingde konuşan Şahin, “Bizim bu bölgeye geçmişte neler yaptığımızı, nelerin yapılmasına yardımcı olduğumuzu söylemeye benim edebim müsaade etmez. Onları siz biliyorsunuz ama sizin de eksik veya fazla bildiklerinizi, burada İlküvez Belediye Başkanı iken sizinle düşüp sizinle kalkan, sizinle ağlayıp sizinle gülen, sizden biri olduğunu unutmayan, daha sonra ilçe belediye başkanı olan sizin çocuğunuz, sizin kardeşiniz belediye başkanınız İsmet Yanık daha iyisini biliyor. Bundan sonra inşallah Çaybaşı’nda İsmet, Ordu’da İdris ile beraber daha çok işler yapacağız” ifadelerinde bulundu.

Sorunları çözmenin kararlılığında olduklarını kaydeden Şahin, “Sizin için rahatsızlık konusu olan ya da ihtiyaç konusu olan ne varsa, belediye başkanımızla beraber, biz birlikte inşallah çözeceğiz. Biz bunun kararlılığındayız. Biz çalışırken, çaba gösterirken bir takım ilkelerle, karakterle, bilgiyle, tecrübeyle iş yapamaya alışmış, 40 yılımızı bu anlayışla geride bırakmış bir yönetici olarak yolumuza devam edeceğiz. Hayat bizi hırçınlaştırmaz.  Hayat bizi kavgaya götürmez. Hayat ve sizler bizi zaman içinde hep tevriye ve olgunluk içerisinde yetiştirdiniz. Biz zaman geçtikçe, geride yılları bıraktıkça sizler gibi olgunlaşarak, ahlakımızı geliştirerek, tecrübemizi arttırarak, yeni dönemde Hz. Mevlana’nın dediği gibi yeni işler, yeni sözler ifade etmek durumundayız. Onu yapmaya çalışacağız” diye konuştu.

TASARRUF VE İSRAFTAN KAÇINMA EN ÖNEMLİ İLKEMİZ

“Tasarruf ve israftan kaçınma bizim en önemli ilkelerimiz olacak” diyen Şahin, şöyle konuştu: “Savurganlığı önleyerek, rant anlayışına, yolsuzluğa geçit vermeyerek sağlayacağımız tasarruflarla İlküvez’den Mesudiye’nin Üçyol’una kadar, Kabadüz’den Salman’a kadar bu coğrafyada inşallah yeni köprüler, yeni yollar, yeni sular, yeni salonlar inşa edeceğiz. Üç yıl sonra değişen bir Çaybaşı, beş yıl sonra çok değişmiş bir Çaybaşı ve Ordu fotoğrafıyla hem hemşerilerimiz hem de Ordu’yu ziyaret edecek olan yerli ve yabancı misafirlerimiz inşallah karşılaşacaktır.”

GÜCÜ ARTMIŞ BİR ORDU HEDEFİMİZ

Şahin, konuşmasını şöyle tamamladı: “İlküvez’imiz bizim turizm ili Ordu hedefimiz doğrultusunda bundan seneler önce projelerini yapmaya, yatırımlarını gerçekleştirmeye gayret eden bir beldemiz. Bu yol da bizim aynı istikametimizde. Bundan sonra daha hızlı bir şekilde ilerleyeceğiz. Yabancı misafirlerimiz de üç sene sonra, beş sene sonra yazın yaylada, kışın karlı manzaralarda aramızda olacak. Beş sene sonra Ordu’da bizim dışımızda başkaları da daha fazla olacak, başka ülkelerden misafirlerimiz olacak. Hem dünya ile buluşan bir Ordu, hem de ekonomisini ve kültürünü zenginleştiren bir Ordu inşallah birlikte gerçekleşecek. Bugüne göre görüntüsü, gücü artmış bir Ordu, bir Çaybaşı, bir İlküvez bizim hedefimizdir.”

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı