Biz 752 Bin Orduluyu Kardeş Yaptık

383

Saadet Partisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İdris Naim Şahin Ünye’de Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışına katıldı.

İl Başkanı Erkan Temiz, Ünye İlçe Başkanı Özgür Şahin ve Ünye Belediye Başkan Adayı Veysel İlhan ile birlikte Hükümet Caddesi üzerinde bulunan SKM önünde vatandaşlara seslenen Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İdris Naim Şahin, Ordu’da bu zamana kadar yapılan yatırımlarla ilgili, “Yollar, hastaneler, havaalanları onların olsun. Hiç önemli değil. Ama şunu bizim elimizden alamazlar.  Biz 752 bin Orduluyu kardeş yaptık. En Büyük başarımız budur. En büyük övüncümüz budur” dedi.

Ordu sevdalısı, Ünye sevdalısı olduğunu her konuşmasında dile getiren Şahin, “Bu güzel memlekette inşallah hayatı dostça, kardeşçe, arkadaşça, hemşerilik duygusuyla yaşamaya kararlıyız. Siyaset hayatı güzel yaşamak ve yaşatmak sanatıyla biz Veysel İlhan ile bundan sonra bu memleketi daha güzel yapacağız. Başarı inanların ulaşacağı gerçektir.  Biz severek yola çıktık. Cahilce değil, milletin ve memleketin hayrına ne ise onu yaparak yola çıktık” dedi.

Tenekeleri İndirmekle İsimleri Silmek Aynı Şey Değildir

Konuşmasında Ünye Eski Belediye Başkanlarının tek tek ismini zikrederek vefa örneği gösteren Şahin, “belediye Başkanlarının hatıraları değerlidir. Kendileri daha değerlidir. Bundan sonra bu başkanlarımızla Ordu’yu daha güzel yapacağız.  Merhum Mithat Kısacıkoğlu, Merhum Sami Soysal, Merhum Sait Savaş, İsmail Cerrahoğlu, Osman Yurt, Necip Avcı, Mehmet Türk, Ahmet Arpacıoğlu , Ahmet Çamyar, Mehmet Yaşar Sezgül’e selam olsun” diyerek, “Tenekeleri indirmekle isimleri silmek mümkün değil, gönülleri silemezsin” ifadelerini kullandı.

Veysel İlhan İle Yaşanabilir Ünye

Seçim otobüsü üstünde Saadet Partisi Ünye Belediye Başkan Adayı Av. Veysel İlhan’ın eli havaya kaldıran Şahin, “bundan 5 yıl sonra yine bir Mart ayında bir araya geleceğiz ve o zaman da Ünye Belediye Başkan Adayımız Av. Veysel İlhan’a teşekkür edeceğiz. Bundan sonra Ünye’nin emaneti dürüst, zeki insan Veysel İlhan olacaktır. Bu kardeşimiz durmadan vakit kaybetmeden yapacaklarının çalışmalarına başladı ve Büyükşehirde bendeniz, Ünye’de Veysel İlhan kardeşimiz ile Ordu’muzu Ünye’mizi daha yaşanabilir hale getireceğiz. Biz ne hamam isteriz ne han Ünye’ye sadece isteriz başkan diyoruz ve Veysel İlhan başkanımızı Ünye Belediye Başkanı olarak görmek istiyoruz” dedi.

Şahin ve beraberindekiler daha sonra SKM açılışını gerçekleştirerek vatandaşlarla buluştu. SKM açılışına Ünye Eski belediye başkanlarının yanı sıra çok sayıda kişi katıldı.

 

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı