Millet İttifakı Ünye’de Miting Yaptı

461

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Cumhuriyet Halk Partisi Ordu Belediye Başkan Adayı Mustafa Adı Güzel ve İyi Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Berkay Torunoğlu Ünye Cumhuriyet Meydanı’nda miting düzenledi.

Yüzlerce kişiye seslenen İyi Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Berkay Torunoğlu Çamlık, Çöp Tesisi, Ünye 1957 Spor gibi bir çok konuları vatandaşlarla paylaştı.

Torunoğlu,” Çamlığı Ünye Belediyesine kazandıracağız. CHP Ordu Milletvekilimiz Mustafa Adıgüzel zaten bizlere bunun sözünü verdi. Çamlık bizlerin kültürel ve manevi değerimizdir. Ünye’de en büyük sorunlarımızdan bir tanesi de Cevizdere’de yaşanan çöp sorunudur. Bizim Ünye’miz çöplük değildir. Ünye Belediye Başkanlığımız bizlere nasip olduğunda çöp sorununa çare bulacağız. “dedi.

Ünye 1957 Spor’a Sponsor Sözü

Başkan Adayı Torunoğlu,” Ünye 1957 Sporumuza bir isim sponsor bulacağız. O isim sponsoruyla gelen paraları Fevziçakmak Spor’a, Ünye Gençlerbirliği Spor gibi amatör kulüplerimize tesis kazandırmakta kullanacağız. Biz beş yıllık bir proje ile her yıl yatırımla beraber alt yapı tesisini kazandıracağız” ifadelerini kullandı.

Torunoğlu’nun Konuşmasının ardından halka seslenen Cumhuriyet Halk Partisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Adıgüzel hükümeti eleştirerek, “Bunlar her hizmeti kendileri yapmış gibi anlatıyorlar. Ak Parti’nin Başkan Adayı Hilmi Güler var. Üç dönem kendisi bakanlık yaptı. Ne kattı Ordu’ya da bu gün çıkmış bunları yapacağım diyor. Ben bu gün siz kadınlarımızın oylarına talibim. Bu değişimi Ordu’da ise kadınlarımız yapacaktır.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ise, “işsizlik başını aldı yürüyor. Özellikle üniversite işsizlikleri yüzde 24’ün üzerine çıktı.  Bizim hep birlikte mutlu, huzurlu yaşamaya ihtiyacımız var. Bu ülkenin kaynakları fazlasıyla bize yeter. Yeter ki adaletli kullanalım. Ama maalesef birileri yiyor, birileri bakıyor. Bizim hakkımız başkalarının cebinde. Başkalarının mal varlığı olarak geliyor.”dedi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı