Tavlı’ya, Fevzi Çakmak’ta Yoğun İlgi

335

AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, seçim çalışmaları kapsamında katıldığı tüm mitinglerde, halk buluşmalarında ve esnaf ziyaretlerinde başkan gibi karşılanarak büyük ilgi görüyor. Tavlı’nın, çalışmalar kapsamında Fevzi Çakmak Mahallesi’nde düzenlediği miting, yağmur ve soğuk havaya rağmen yoğun katılımla gerçekleştirildi.

AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, Fevzi Çakmak Mahallesi’nde yaptığı mitingde başkan gibi karşılandı. Kalabalık bir vatandaş topluluğunun katılımıyla yapılan mitingde, soğuk ve yağmurlu havaya rağmen Tavlı’ya yoğun ilgi gösterildi. AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Hamarat’ın da katılımıyla düzenlenen mitingde vatandaşlar Tavlı’ya destek sözü verdi.

 “Fevzi Çakmak’ta, hizmetler devam edecek”

 Fevzi Çakmak Mahallesi’nde güzel çalışmalara imza atıldığını ifade eden Tavlı, mahalleye hizmetlerin devam edeceğini ifade ederek şöyle konuştu:

“Fevzi Çakmak Mahallesi her seçimde bizleri destekledi ve her zaman yanımızda oldu. İnanıyorum ki aynı desteği 31 Mart seçiminde de gösterecektir. Mahallemize gerek merkezi hükümet gerekse belediye hizmetleri bakımından güzel çalışmalar yapılmıştır. Mahallemize bu zamana kadar iki ortaokul, bir ilkokul ve bir lise kazandırılarak eğitim alanında güzel yatırımlar yapılmıştır. Mahallemiz doğalgaza kavuşturulmuş ve dağıtım çalışmaları devam etmektedir. Devam edecek çalışmalarla 2019’da mahallemizde doğalgaz kullanan ev sayısı arttırılacak. Sahil boyunda yapacağımız düzenlemeyle mahallemiz daha güzel görüntüye kavuşacaktır. Söğütlü Sokak girişinde bulunan ve minibüs garajı olarak ayırılan yerdeki çirkin görüntü ortadan kaldırılacak, minibüs garajı olarak hizmete devam edecek.”

  “Güçlü destek bekliyoruz”

 Fevzi çakmak mahallesinin kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmadığını ve 31 Mart Seçimlerinde de bırakmayacağını belirten Tavlı, “Bu memlekette 28 Şubat’ta yaşanılan travmaların bir daha yaşanmaması için, gezi olaylarının, 17-25 Aralık sürecinin, 15 Temmuz hain FETÖ girişiminin bu ülkeye bir daha yaşatılmaması için, 31 Mart’ta sizlerden güçlü destek bekliyoruz. Ünye’de bu kardeşinizi, büyükşehirde ise eski bakanımız Sayın Mehmet Hilmi Güler’i desteklemenizi bekliyoruz.” dedi.

 “Hizmet işi, Ak Parti’nin işi”

 AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Hamarat, AK Parti’nin hizmet partisi olduğunu ifade ederek, “Bu seçim ilk seçimimiz değil, ilk buluşmamız değil. 2002’den bu yana Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde sizlerle çok seçim yaptık. Her zaman meydanlarda coşkulu bir şekilde buluştuk, bizleri hiç yalnız bırakmadınız. Bizde seçimden sonra sizleri hiç terk etmedik. Hepiniz biliyorsunuz ki hizmet işi AK Parti’nin işi, belediye işi AK Parti’nin işi, belediye işi gönül işi. Sayın Cumhurbaşkanımızın ortaya koyduğu hizmet anlayışıyla AK Parti en güzel şekilde çalışmalarını sürdürdü ve bugün anlımızın akıyla karşınızdayız. 31 Mart’ta da desteklerinizi bekliyoruz.” diye konuştu.

Mitinge AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Hamarat ve AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı’nın yanı sıra, AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, MHP Ünye İlçe Başkanı Hacı Demir ile Cumhur İttifakı’nın teşkilat mensupları katıldı.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı