SOSYAL DENGE SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

347

Ulubey Belediyesi ile Belediye ve Özel İdare Çalışanları Sendikası (Ben-Bir-Sen) arasında belediyede çalışan memurların ekonomik hayat koşullarının iyileştirilmesine yönelik sosyal denge sözleşmesi (SDS) imzalandı.

Düzenlenen imza programına Bem-Bir-Sen Ordu Şube Başkanı Rahmi Çakar, Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan ve çalışanlar katıldı. Ulubey Belediyesinin çalışanlarının haklarını en güzel şekilde olması için çaba verdiğini belirten Belediye Başkanı İsa Türkcan, ” Kurum çalışanlarımızın haklarını her fırsatta korumak görevimizdir. Belediyemiz bünyesinde bulunan memurumuz, işçimiz ve taşeron işçilerimiz kentimizin güzelleşmesi adına en önemli görevi ifa etmektedirler. Hal böyle iken bizde çalışanlarımızın haklarını en iyi şekilde almasını isteriz. Göreve gelmemizin akabinde memurlarımızın sosyal denge sözleşmesinin imzalanması gerektiğini öğrendik. Bu konuyu başka aylara bırakmadan hemen yapmak için sendika temsilcimiz ve belediyedeki ilgili birimlerimiz ile konuştuk.

Netice itibari ile bugün memurumuz ile sözleşme imzalamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bütün memurlarımıza hayırlı olsun” dedi.

Ben-Bir-Sen Ordu Şube Başkanı Çakar ise, belediye ile yapılan sözleşmenin hayırlı olması dileklerinde bulunarak, bu konuda kendilerine Belediye Başkanı İsa Türkcan’a teşekkür ettiklerini söyledi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı