UNİPORT’UN YENİ MÜDÜRÜ FURKAN OLDU

773

İnönü İlkokulu 4.sınıf öğrencisi Furkan Enes Değirmenci, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile Uniport Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen tören ile AVM Müdürü Ercan Taş’ın koltuğuna oturdu.

Kurulduğu günden itibaren kent insanına alışveriş ihtiyaçlarının yanı sıra kültür-sanat ve sportif alanlarda da çeşitli hizmetler sunan Uniport Alışveriş Merkezi her yıl çeşitli etkinliklerle düzenlenen 23 Nisan’da önemli bir etkinliğe daha imza attı.

UNIPORT Alışveriş Merkezi Müdürü Ercan Taş konuyla ilgili olarak yaptığı konuşmada,”Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan etmiş olduğu bu önemli bayramda çocukları unutmadıklarını ve onlara her zaman olduğu gibi gerekli önemi verdiklerini dile getirerek, “Tüm Dünya çocuklarının çocuk bayramını içtenlikle kutluyoruz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı seviyor ve önemsiyoruz. Çocuklarımıza çok çalışmalarını ve başarılı olmalarını tavsiye ediyoruz. Tüm çocuklarımızın Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkeleri doğrultusunda yetişmelerini ve Ülkemize sahip çıkmalarını temenni ediyoruz” dedi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı