Gönül Dostları Gönülleri Fethetti

788

Ünye Mürüvvet Vidinli Halk Eğitim Merkezi’nin bünyesinde kurulan Gönül Dostları Grubu Türk Sanat Müziği konseri verdi.

Ender Eyüpoğlu eşliğinde 47 kişiden oluşan ekip konserde solo ve koro eserlere yer verdi. İki bölüm halinde sunulan konserin birinci bölümünde Türk Sanat Müziği, ikinci bölümünde ise Türk Halk Müziği eserleri seslendirildi. Katılımın üst seviyede olduğu konserdeki musikilere zaman zaman seyirciler de eşlik etti.

Ünye Mürüvvet Vidinli Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Erdoğan: “Mürüvvet Vidinli Halk Eğitim Merkezi bünyesinde birinci etkinliğimizi tiyatro olarak, ikinci etkinliğimizi bu akşamki koromuz, üçüncü olarak da 19-20 Haziran tarihlerinde yıl sonu sergimizi gerçekleştireceğiz. Mürüvvet Vidinli Halk Eğitim Merkezi olarak hayatın her alanında faaliyet gösteriyor, sanata ve sanatçıya destek veriyoruz. Bu Gönül Dostları Korosu çok uzun emek ve zaman harcayarak buraya geldi. Mürüvvet Vidinli Halk Eğitim Merkezi 2018-2019 eğitim öğretim yılında şuana kadar 773 kurs açtık, 15.273 kursiyere ulaştık. Bu konserden de keyif alacağınızı ümit ederek katıldığınız için teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Çakırbey Düğün Salonu’nda verilen konsere Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Ünye Cumhuriyet Başsavcısı Soner Aygün, Ağır Ceza Reisi Ünye İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Aksu, Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz, daire amirleri ile sanatseverler katıldı.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı