Teknolojinin Adresi “Gelişim İletişim”

776

Ünye’de aktif 20 yıldır Cep Telefonu sektöründe bulunan İbrahim Çamur, telefonlarda en çok marka ve kamera odaklı satışların olduğunu ifade etti.

Hükumet Caddesi üzerinde faaliyet gösteren “Gelişim İletişim” müşterilerine memnuniyet odaklı hizmetine devam ediyor. Sektörün hızlı bir şekilde teknoloji olarak ilerlediğini ifade eden Firma sahibi İbrahim Çamur, özellikle kamera ve markanın müşteri açısından önemli olduğunu vurguladı.

Cep telefonunda yıllardır hizmet veren Firma Sahibi İbrahim Çamur,”Bu sektörün yaklaşık 20 senedir içerisinde bulunuyorum. Gelişim İletişim hizmetleri 2000 yılında Ünye’de Hükumet Caddesinde No:21’de hizmet vermeye başladı. O günden bu yana teknolojinin gerektirdiği şekilde vatandaşlarımıza cep telefonu sektöründe hizmet vermeye devam ediyoruz. Şu an için bakıldığında Cep Telefonlarında kamera ve markası genellikle ön planda tutuluyor. Telefonların donmadan hareket ve oyun oynanabilmesi için tercih edilen genellikle telefonlar biraz daha marka odaklı olmuş oluyor. Marka olarak şu an için en fazla Huawei, Samsung, General Mobile gibi markalar genellikle tercih edilen markalar oluyor. Şimdi bizim yaptığımız işin tamamen % 90 olan ürünlerin tamamı ithal ve bunun Türkiye’deki pazarı ise % 10’luk kısmıdır. Çoğunlukla satışlarımızda marka ve kamera odaklı çocuklarına ve kendilerine cep telefonu almak isteyen müşterilerimiz daha fazla mevcuttur. Genellikle yaşlı kesim kolay kullanım odaklı hareket ediyor. Az olsa da hala tuşlu telefonlar kullanılmaya devam ediyor. Ama dokunmatik telefon kullanan büyüklerimizde var. Genç kesimin tercihleri ise mutlaka marka odaklı telefonlar olmaktadır.”dedi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı