Yaşar Gazi’den Annelere Anlamlı Sürpriz

685

Yaşar Gazi İlkokulu öğrencileri, Üniport Alışveriş Merkezinde Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Nazlı Kaya ile birlikte annelerine sürpriz hazırlamak için farklı bir yöntem buldu. Okul yöneticileri ve öğretmenleriyle organize bir şekilde hazırlık yapılarak öğrencilerin annelerine en özel sürprizi yapmaları için onlardan Anneler Günü mesajlarını içeren bir video çekmeleri istendi. Sinema bileti hediye edildiği söylenen anneleri film öncesi anlamlı ve büyük bir sürpriz bekledi. Kapıda çiçeklerle karşılanan anneler salona girdiklerinde sinema perdesinde çocuklarının Anneler Günü videoları ile karşılaştı. Duygu dolu anların yaşandığı salonda anneler duygularına hakim olamadı.

Anneler Gününe özel hazırladıkları video ile sürprizi organize eden Nazlı Kaya,”Bir kadına bahşedilen en güzel şey anneliktir. Onlar bizim toplumumuzun ve geleceğimizin mimarıdır. Her şeyin de en iyisine layıklar. Biz de kendi bulunduğumuz departman olarak annelerimizi maddi hediyeden ziyade bu yıl manevi bir hediye ile mutlu edelim ve sinemayla tanıştıralım istedik. Bu organizasyonda da katkılarından ve emeklerinden dolayı Yaşar Gazioğlu İlkokulu Müdür Yardımcısı Halil beye ve öğretmenimiz Şeküre hanıma çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yaşar Gazioğlu İlkokulu Müdür Yardımcısı Halil İbrahim Kılıç,” Bu sıradan bir organizasyon değil, daha önce hiç sinemaya gelmemiş annelerimiz vardı. Annelerimize mutfak eşyalarından ziyade sinema gibi keyifli ve farklı bir gün yaşatmak çok özel bir şey bizim için. Uniport AVM yetkililerine bu özel ve anlamlı günde velilerimize ve çocuklarımıza yapmış oldukları bu güzel jestten dolayı çok teşekkür ediyorum. Özellikle Nazlı hanıma da teşekkürlerimi iletiyorum. Burada bulunan annelerimiz nezdinde tüm annelerimizin Anneler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum” şeklinde konuştu.

Anahtar Kelime:
WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı