Tavlı,”Yüzleri Güldürmeye Geldik”

486

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Erenyurt Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların sorun ve taleplerini yerinde gören Tavlı, “Efendi olmaya değil, hizmet edip yüzleri güldürmeye geldik.” dedi.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Erenyurt Mahallesi’nde incelemelerde bulundu. Mahallede yapılması gereken çalışmaları yerinde gören Tavlı, vatandaşların talep ve isteklerini tek tek not aldı.

-“Sorunları Birlikte Çözeceğiz”-

Mümkün olan imkanlar çerçevesinde sınırsız olan talepleri el birliğiyle çözmek için çalışacaklarını ifade eden Tavlı, “Her fırsatta vatandaşlarımızın arasında olup talep ve isteklerini yerinde görerek, çözümü noktasında çaba sarf etmekteyiz. Efendi olmaya değil, hizmet edip yüzleri güldürmeye geldik. Makamlar gelip geçicidir, asıl olan geride hoş seda bırakabilmektir. Seçim çalışmalarında da dediğimiz gibi, ilçemizi vatandaşlarımızla birlikte yöneteceğiz, gönül belediyeciliğin tesisi noktasında gayret edeceğiz. Bugün Erenyurt Mahallemizde vatandaşlarımızla hasbıhal ettik, sorunları yerinde gördük. Ekibimizle buradayız. Yapılması gereken çalışmalar aciliyet sırasına göre not alındı ve çözümü için ne gerekiyorsa yapılacak.” dedi.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, incelemelerin ardından mahalle sakinleri tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.

Erenyurt Mahallesi ziyaretinde Başkan Hüseyin Tavlı’nın yanı sıra AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Gürel ve Fen İşleri Müdürü Orkun Oral’da hazır bulundu.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı