Çiftçiler Şekerbank İftarında Buluştu

1226

Şekerbank Ünye Şubesi düzenlediği iftar davetinde çiftçi ve esnaflarla bir araya geldi. Üretimi destekleme misyonu doğrultusunda her zaman esnaf, çiftçi, işletme ve kobilerin yanında yer alan Şekerbank, 28 yıldır hizmet verdiği Ünye’de düzenlediği iftar davetine bölgenin çiftçi ve yerel yöneticileri ile Atatürk Parkı Sosyal Tesislerinde bir araya geldi.

İlçe genelinde esnaf, çiftçi, işletme ve kobilere hizmet verdiklerini belirten Şekerbank Ünye Şube Müdürü Turgay Aslantürk,” Biz Şekerbank müşterilerimize işlerinin ve firmalarının daha çok büyümesi için destek olmaya devam ediyoruz. Bu gün Şekerbankası çiftçinin üretimine ve esnaflarının büyümesine destek olduğu kadar, üretmeleri konusunda da yardımcı olmaktadır.”dedi.

İftar programına ayrıca, Karadeniz Bölge Müdürü Yıldıray Özkan, Bölge Satış Yöneticileri Tayfun Şimşek, Selçuk Uğraş, Miraç Keskin, Şube Tarım Portföyü Deniz Aksoy, Kobi Portföyü Mert Ocakdan, Bireysel Portföy Elif Söğüt, Ünye Ziraat Odası başkanı Osman Sarıkahraman, İkizce Ziraat Odası Başkanı Hasan Çalık,Türkiye Bal Üreticileri Birliği Başkanı Azmi Yıldız,Terziler ve Kuaförler Odası Başkanı İsmet Çat, İşadamı Orhan Hamarat, İş Adamı Levent Karadeniz, muhtarlar, çiftçiler ve esnaflar katıldı.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı