Başkan Vekili Atik, Belediye Personeliyle Bayramlaştı

729

Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Adem Atik Ramazan Bayramı öncesi son iş gününde Büyükşehir Belediyesi merkez yerleşkesi ve Durugöl yerleşkesinde görev yapan belediye personeliyle bayramlaştı.

Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’in il dışında olması nedeniyle yer alamadığı programa Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Adem Atik, Genel Sekreter Coşkun Alp, Genel Sekreter Yardımcıları Selahattin Aydın, Suat Olgun, Erdal Gülderen, OSKİ Genel Müdürü Murat Us, ORBEL Genel Müdürü Muhammet Günaydın ve daire başkanları katıldı.

Bayramlaşma programında bir konuşma yapan Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Adem Atik, “Siz kıymetli mesai arkadaşlarımız ile bir arada olmaktan ve bayramı sizinle kutlamaktan büyük mutluluk duyuyorum” dedi.

Başkan Vekili Adem Atik sözlerine şöyle devam etti:

“Yoğun çalışma programları nedeni ile Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler il dışında bulunuyor. Kendisi sizlere selamları var ve bayramınızı tebrik ediyor. Ben de bu vesileyle sizlerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Her bayram bir heyecandır. Bu bayramın heyecanını sizlerle paylaşmak benim için ayrı bir önem taşıyor. Biz sizinle kocaman bir aileyiz. Sizlerden aldığımız enerji ile Ordu’muz için gece-gündüz çalışıyoruz. Bu vesileyle tüm mesai arkadaşlarımın mübarek Ramazan Bayramlarını en kalbi duygularımla tebrik ediyor, hepinize hayırlı bayramlar diliyorum” diye konuştu.

Anahtar Kelime:
WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı