Vali Yavuz, Kurumlara Bayram Ziyaretinde Bulundu

419
Ordu Valiliğince hazırlanan ‘Ramazan Bayramı Kutlama ve Ziyaret Programı’ gerçekleştirildi.
Vali Seddar Yavuz, beraberinde protokol mensupları ile birlikte Ramazan Bayramı Kutlama ve Ziyaret Programı çerçevesinde kurum ziyaretlerinde bulundu.
Kurum ziyaretlerine ilk olarak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Ahmet Cemal Mağden Huzurevini ziyaret ederek başlayan Vali Seddar Yavuz, diğer protokol üyeleri ile birlikte huzurevi sakinlerinin bayramlarını kutlayarak, bir süre sohbet etti, hal ve hatırlarını sorarak karanfil ve çeşitli hediyeler verdi.
Huzurevi sakinlerine hitaben bir konuşma yapan Vali Seddar Yavuz, ”Tecrübesiyle, emeğiyle, ailesiyle ülkemize  hizmet etmiş siz değerli  büyüklerimizle birarada  olmak, bayram sevincini paylaşmak, bizim için ayrı bir mutluluk. Büyükşehir Belediye Başkanımızla, Başsavcımızla, Altınordu Kaymakamı ve Belediye Başkanımızla, yakın çalışma arkadaşlarımızla  beraber huzurunuzdayız. Öncelikle hepinizin bayramını tebrik ediyor,  nice sağlıklı, huzurlu bayramlar temenni ediyorum” dedi.
“Her fırsatta sizlerle  birarada olmaya özen gösteriyoruz” diyen Vali Yavuz, “Sizler bizim kıymetlimizsiniz. Sizlerin emeği ve tecrübeleri  bizim için yol göstericidir. Bu anlamda da devletimizin özellikle Sayın  Cumhurbaşkanımızın sizlere vermiş olduğu değeri de gösteren bir yaklaşımla hep bir aradayız. Güzel, sağlıklı, huzurlu bayramlar diliyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum” şeklinde konuştu.
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ise konuşmasında, ”Bayramın güzelliğini hep birlikte yaşayalım istedik. Sizler bizim can dostlarımızsınız. Bu bayram birlikte olup, sevinci paylaşıp, mutluluğumuzu artırmak istedik. Onun için sayın Valimizle, Altınordu Belediye Başkanımızla diğer bürokratlarla birlikte burdayız. Büyük bir aileyiz. Bayramnız kutlu olsun, bütün mutluluklar sizin olsun. Hep birlikte  daha güzel günlere” diyerek, konuşmasını tamamladı.
Vali Seddar Yavuz ve beraberindeki protokol mensupları daha sonra İl Jandarma Komutanlığına geçerek burada askeri personelin, Polisevi’nde ise Emniyet Teşkilatı mensupları ile tek tek tokalaşarak, bayramını kutladı.
WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı