Enginyurt,”Ordumuzu Askerimizi İncitenler Hain Ve Alçaktır”

363

Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Teşkilatı bayramlaşma programı düzenledi. Bayramlaşma programına MHP Ordu İl Başkanı Köksal Yılmaz, MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt,İlçe Başkanı Hacı Demir, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Bayramlaşma programında konuşan MHP Ünye İlçe Başkanı Hacı Demir,”Bayramlar insanların sevinçlerini, dostluklarını paylaştığı, küskünlüklerin giderildiği önemli günlerden bir tanesidir. Bu vesile ile bizler başta aile ve akrabalarımızı ziyaret ederek bayramın sıcaklığını onlara da hissettirmeliyiz. Bu düşünceyle hepinizin bayramını kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.dedi.

Başkan Yılmaz,”Bizler Çağrılan Değil Hem Giden Olduk”

MHP Ordu İl Başkanı Köksal Yılmaz,” Ramazan Bayramı nedeniyle bayramlaşma programlarımıza vekilimizle beraber Tüm Ordulu hemşerilerimizle sokak bayramlaşması ve esnaf ziyareti gerçekleştirdik.Bu günde Mesudiye, Ünye ve Fatsa’da siz değerli dava arkadaşlarımızla hem bayramlaşmak hem de sizlerle kucaklaşmak ve küskünlükleri bitirmek için bu gün Ünye ilçemizdeyiz. Biz sizleri bizlerle buluşturan başta Ünye İlçe Başkanımız ve yönetim kuruluna ve Ünyeli hemşerilerimize teşekkür ediyoruz.Bizler çağıran değil hem giden olduk. Sayın vekilimizden öğrendiğimiz teşkilat yapısıyla beraber hep sizlerle arasında olmaya devam ediyoruz. Bu duygularımla herkesin ramazan bayramını tebrik ediyorum.”şeklinde konuştu.

Enginyurt,”Ordumuzu Askerimizi İncitenler Hain Ve Alçaktır”

Parti teşkilatında seslenen Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ise,”Şu an Kandil’de ve bütün PKK kamplarında bir “Kartal Pençesi” misali hainlerin kafasında balyoz gibi patlayan  Türk Ordusuna ve onun şerefli askerlerine selam olsun. Türk Ordusuna böylesi  bir dönemde hakaret pislikleri de rabbim ıslah etsin. Hala bu milletin şerefli ordusundan nefret eden kendisine de sözde sağcı Müslüman sıfatı yakıştıranlara da Allah’ım akıl ihsan nasip etsin. Ordumuz , silahlı kuvvetlerimiz ve özel harekatımız Türk Milleti için vardır. Dolayısıyla bunları incitecek tek bir söz, hainlik ve alçaklıktan başka bir şey değildir.”ifadelerini kullandı.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı