Hilmi Güler’den Babalar Günü Mesajı

439

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Babalar Günü” nedeniyle yayınladığı mesajda, “Gelecek nesillerin yetiştirilmesinde, aile gibi kutsal değerlerin korunmasında, bilinçli ve milli değerlerine sahip sağlıklı bir toplum yapısının oluşturulmasında babalarımızın büyük bir görev ve sorumluluğu vardır” dedi.

Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler mesajında şu görüşlere yer verdi:

Karşılıksız sevgi, bitmeyen özveri, sınırsız hoşgörü ve mutluluk kaynağı olan siz değerli babalarımız, yaşam deneyimleriniz ile bizlere her zaman yol gösterici oldunuz.

Gelecek nesillerin yetiştirilmesinde, aile gibi kutsal değerlerin korunmasında, bilinçli ve milli değerlerine sahip sağlıklı bir toplum yapısının oluşturulmasında babalarımızın büyük bir görev ve sorumluluğu vardır.

Ailesi için her türlü fedakârlığı üstlenen babalar, ailenin mutluluğu ve evlatlarının en iyi şekilde hayata hazırlanmasında hiç bir fedakârlıktan kaçınmamaktadır.

Aile içerisinde sevgi, saygı ve hoşgörü bağlarının kurulmasında büyük rol oynayan babalarımızın tek isteği ve dileği, çocukları için iyi bir gelecek hazırlayabilmek ve onların geleceklerini güvence altına alabilmektir. Evlatlarına tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olan, sevgi dolu yürekleri ile aile bağlarının daha güçlü olmasını sağlayan babalarımızın değerini bilmeli ve onlara saygı ve sevgide kusur etmemeliyiz.

Bu anlamlı günde Türk aile yapısının temel direği olan babalarımızı bir kez daha hatırlayacak, onlara olan sevgi ve saygımızı bir kez daha dile getireceğiz.

Her türlü fedakârlıklarıyla varlığı yüreklerimizi ısıtan, mutluluk ve güven kaynağımız olan bütün babalarımızın Babalar Günü’nü kutluyor; aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat temenni ediyorum.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı