Muhteşem İşçi’nin Muhteşem Düğünü

789

Ünye’nin tanınmış köklü ailelerinden ve İş Adamı Hüseyin İşçi’nin kardeşi olan Ali İşçi’nin biricik oğlu Alyans Düğün salonunda yapılan muhteşem bir sünnet merasimi ile delikanlılığa adım attı.

Kadriye Ve Merhum Musa Demir ile Sevim ve Mevlüt İşçinin torunları Ali Ve Gülfidan Çiftinin evlatları olan Musa Eren İşçi’in sünnet düğününe çok sayıda davetli katılırken, Ünye 1957 Spor Kulübü Başkanı Hamza Alp’de sünnet merasimine gelerek aileye “Hayırlı Olsun” dileklerini iletti.

Düğün Salonuna maytaplar, konfetiler, alkışlar ve mehter marşı eşliğinde giren Musa Eren için çeşitli sürprizler hazırlanmıştı. İşçi Ailesi adına sünnet merasimine gelen davetlilere teşekkür eden Ali İşçi,”Bizleri bu mutlu günümüzde, evladımızın sünnetinde yalnız bırakmayan tüm davetlilere sonsuz şükranlarımızı sunarız.”dedi. İş Adamı Hüseyin İşçi ise yeğeni Musa Eren için organize ettikleri sünnet merasimin de, akrabalar ve yakın dostlarıyla birlikte güzel bir gece geçirdi.

Gece ilk olarak sünnet çocuğunun anne ve babasının dans etmesiyle başladı ve ardından geceye katılan konuklar danslara eşlik etti. Bütün akrabaları ve arkadaşları yanında olduğu için sevinçli olan Musa Eren, sünnet çocuğu olmanın tadını çıkardı.

Sünnet merasimine ayrıca İş Adamı Musa Kaymak, İş Adamları Orhan ve İlhan Yıldız kardeşler, İş Adamı Ahmet Dikici, İş Adamı Hasan Yılmaz ve Ataköy Mahalle Muhtarı İsmet Keskin’de katıldı.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı