Altınordu Belediyesi Ordu Ulusal Fuar Günlerinde

553

Altınordu Belediyesi, Ordu Ulusal Fuar Günleri kapsamında düzenlenen 19. Karadeniz Sanayi ve Ticaret Fuarı, 11. Yapı Dekorasyon Ürünleri ve Doğalgaz Fuarı ve 5. Gıda Tarım ve Hayvancılık İhtisas Fuarı’ndaki yerini aldı.

Ege Fuarcılık organizasyonunda düzenlenen ve içerisinde 19. Karadeniz Sanayi ve Ticaret Fuarı, 11. Yapı Dekorasyon Ürünleri ve Doğalgaz Fuarı ve 5. Gıda Tarım ve Hayvancılık İhtisas Fuarı’nın yer aldığı Ordu Ulusal Fuar Günleri Altınordu ilçesi Tayfun Gürsoy Parkı’na kurulan alanda yapılan açılış töreninin ardından ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.

ALTINORDU BELEDİYESİ STANDI FUARIN İLK GÜNÜNDE YOĞUNLUK YAŞADI

Sanayi, ticaret, gıda, tarım ve hayvancılık ile yapı ve dekorasyon ürünleri sektöründeki ulusal ve uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getiren Ordu Ulusal Fuar Günleri kapsamında Altınordu Belediyesi de hizmetlerini tanıtmak ve vatandaşların sorunlarını dinlemek amacıyla bir stant açtı. Belediye çalışmalarının ve projelerinin anlatıldığı fuarda Altınordu Belediye standı fuarın ilk gününde yoğunluk yaşadı.

VALİ YAVUZ, ALTINORDU BELEDİYESİ STANDINI ZİYARET ETTİ

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından fuardaki stantları gezen Ordu Valisi Seddar Yavuz, Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Adem Atik, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Servet Şahin, daire müdürleri ve fuar yetkilileri Altınordu Belediyesi standını da ziyaret etti. Altınordu Belediye Başkan Yardımcısı İsa Hitaloğlu tarafından karşılanan Vali Yavuz ve beraberindekiler ziyaretin ardından stant görevlileri ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

BAŞKAN VEKİLİ AKYURT VE BAŞKAN YARDIMCILARI VATANDAŞLARI AĞIRLADI

Fuarın gezilmesinin ardından Altınordu Belediyesi standına geçen Altınordu Belediye Başkan Vekili Ahmet Akyurt, Belediye Başkan Yardımcıları İsa Hitaloğlu ve Cihat Demiralp ile ALBEL A.Ş Genel Müdürü Serkan Danış standı ziyaret eden vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet ettiler.

Birçok kurum ve kuruluşun katılım sağladığı stant 21-30 Haziran tarihleri arasında açık olacak ve ziyaretçilerini ağırlayacak.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı