CHP Milletvekili Her Zamanki Gibi Çelişkili Açıklamalar Yaparak Kendi Kendini Yalanlamıştır

334

İl Başkanı Halit Tomakin, CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel’in VİP krizi ile ilgili yaptığı açıklamaya teki göstererek burada tipik bir CHP zihniyetini bir kez daha görüyoruz kanunlara uymamak, kural tanımamazlık ne zamandan beri prim yapar hale gelmiştir, sayın Milletvekili Valimiz üzerinden prim yapma, yine valimiz üzerinden Cumhurbaşkanımızı ve İçişleri Bakanımızı itibarsızlaştırma gayreti içine girmiştir. Ama “güneş balçıkla sıvamaz” olan biten milletimizin gözü önünde cereyan etmiştir CHP’lilerin zora girdiğinde her zaman yaptıkları vandallıkları, taşkın tavırları milletimiz tarafından unutulmayacaktır dedi.

 

Yazık Çok Yazık, Türkiye VIP Krizini Konuşurken Koca Milletvekili Çamur At İzi Kalsın Mantığı ile Açıklama Yapmıştır

 

Başkan Tomakin, “CHP Milletvekili açıklamasında daha önce yaptığı bir açıklamaya atfen ben öyle dedim ama böyle değilmiş vali fevri hareket etmiş diyerek kendi kendisini yalanlamıştır. Bir kere önce Ordu valisi Cumhurbaşkanı ve İçişleri Bakanından VİP krizi için talimat aldı diyerek hem Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı hem de İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu’yu zan altında bırakmış şimdi de bu açıklamasını yalanlayarak Ordu Valisi talimatla yapmadı fevri hareket etmiştir diyerek bir önceki açıklamasını yalanlamıştır. Yazık çok yazık, Türkiye VİP krizini konuşurken koca milletvekili çamur at izi kalsın mantığı ile açıklama yaparak Cumhurbaşkanımıza ve İçişleri Bakanımıza şer atmış vatandaşlarımızı yanıltmıştır. Bu zihniyet özür mü diler nerdee..! hayır..! bu zihniyetin 90 yıldır milletimize yaşattığı  tek şey kıtlık, zulüm , işkenceden başka bir şey değildir ALLAH cc. Bir daha bu zihniyete iktidar yüzü göstermesin diyen dedelerimizin , ninelerimizin duaları yüce makamdan çevrilmeyeceğine inanıyorum” dedi.

 

Ne Zamandan Beri CHP Milletvekilleri Ak Parti Adına Açıklama Yapar Hale Gelmiştir, Size Mi Düştü Bunun Tasası, Haddinizi Biliniz…!

 

Başkan Tomakin, kendi aymazlıklarını oy kaybına bağlayan zihniyet, Ne zamandan beri CHP Milletvekilleri AK PARTİ adına açıklama yapar hale gelmiştir, size mi düştü bunun tasası, haddinizi biliniz…!   İstanbul Halkının kararının başımızın üstünde yeri var, umarım bu CHP zihniyeti İstanbul’u çöp yığınlarına, susuzluk yıllarına geri döndürmez, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi bizim siyaset anlayışımızda millete küsmek, milleti suçlamak asla ve asla yoktur. Tam tersine gerek 31 Mart’ta gerek 23 Haziran’da kendimizi niçin anlatamadığımızın muhasebesini yapacağız.  Dersimize daha iyi çalışarak hatalarımızı telefi edeceğiz. CHP’lilere ve kuyruğuna takılan avenelerine şunu hatırlatmak istiyorum Sokullu Mehmet Paşa’nın ”siz bizim sadece sakalımızı kestiniz, biz ise sizin kolunuzu kestik. Kesilen sakal daha gür bir şekilde tekrar büyür, fakat kesilen kol tekrar gelmez. Yani İstanbul ve Ankara’yı almakla siz sadece bizim saklımızı kestiniz, biz ise 17 yıldır bu milletin hizmetkarı olduk. Milletimiz ne dediyse başımız üstüne dedik. Şimdi, 82 milyonla hep birlikte 2023 hedefine yürüyeceğiz” dedi

 

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı