Bu Proje Ünye’yi Tanıtacak

472

Ünye Atatürk Anadolu Lisesi ile Ordu Sosyal Bilimler Lisesi’nin birlikte kurucu ortaklığını yaptıkları ‘GeziyORDU’’ adlı eTwinning projesi ile, proje ortağı okullar, Ordu’nun ve Türkiye’nin doğal güzelliklerinin tanıtımına destek vermek istiyor.

Proje Kurucu Ortağı ve aynı zamanda, Ünye Atatürk Anadolu Lisesi İngilizce Öğretmeni Hüseyin Kırman, projelerine şimdiden yurtiçi ve yurtdışından 50 civarında, alanlarında seçkin okulların ortak olduğunu ve bu sayının giderek, yine başarılı okulların katılımıyla artacağını ifade etti. Özellikle bu proje sayesinde Ünye’yi, Ordu ve Türkiye’yi dünyaya tanıtmayı hedeflediklerini söyleyen Kırman,”Ortak okulların da, onların bulundukları yerleri ve ülkeleri tanıtma fırsatı bulacaklardır.”dedi.

Ordu Sosyal Bilimler Lisesi İngilizce Öğretmeni Başaran Bektaş da, projenin tüm Orduluların sahiplenmesi gereken bir proje olduğunu söyledi. Proje kurucu ortakları Hüseyin Kırman ve Başaran Bektaş, projelere desteklerinden dolayı, İl Milli Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş’a, İlçe Milli Eğitim Müdürleri Murat Çulfaz ve Özgür Tokgöz’e, okul müdürlerine, ortak okullara öğretmen arkadaşlar ile projede görev alacak olacak olan öğrencilere teşekkür ediyoruz.”dediler.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı