GÖLKÖY’E SICAK ASFALT KONFORU

314

Ordu Büyükşehir Belediyesi sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Gölköy Merkez Mahallemizde sıcak asfalt çalışmaları başladı. İlçenin nüfus yoğunluğu en fazla olan mahallelerinden birisini daha sıcak asfalta kavuşturuyoruz.” dedi.

Büyükşehir Belediyesi ilçelerde altyapı ve asfalt çalışmalarına hız kazandırdı. Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalarda altyapısı tamamlanan yollar, program dâhilinde asfaltla buluşuyor. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Gölköy Merkez Mahallesi’ne bağlı Kayadibi Mevkii’nde sıcak asfalt çalışmalarının başladığını söyledi.

BAŞKAN GÜLER: “GÖLKÖY İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN”

Merkez Mahallesi Kayadibi Mevkii’nde devam eden sıcak asfalt çalışmalarının ilçe için önemli bir güzergâh olduğunu dile getiren Başkan Güler, “Burası TOKİ konutlarına giden bir güzergâh. İlçe nüfusunun en yoğun olduğu mahallelerden birisi. 2 bin 100 m’lik yolda, altyapı çalışmaları tamamlandı. Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekiplerimiz güzergâhta bugün itibariyle sıcak asfalt çalışmasını başlattı. Kısa sürede tamamlayacağımız çalışmalar sonrası ilçe merkezinde önemli güzergâhlardan birisini daha standarttı yüksek, modern ve konforlu bir yapıya kavuşturacağız. Gölköy ilçemize hayırlı olsun” diye konuştu.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı