“Sizler Bizim Sahadaki Yüzümüzsünüz”

282

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Hizmet-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Keskin’in katılımıyla Hizmet-İş Sendikası üyesi işçilerle yemekte bir araya geldi.

Başkan Tavlı, yemekte yaptığı konuşmada, kendisini işçilerden farklı görmediğini ifade ederek, Ünye’ye hep birlikte hizmet edeceklerini söyledi.

“Hizmetkar Olmaya Geldik”

 Bir şey olmak için değil, bir şeyler yapmak için göreve geldiklerini ifade eden Başkan Tavlı, “Biz tek başımıza hiçbir sorunu çözemeyiz. Hizmet ekip işidir. Sorunlar güç birliği yapılarak çözülür. Hepiniz bizim için çok değerlisiniz. Siz bizim sahadaki yüzümüzsünüz. Bizler bu ilçeye hizmetkar olmaya geldik. Bu hizmeti de sizlerle birlikte yapacağız. Hepiniz bizim için çok değerlisiniz ve hepiniz bizim kardeşimizsiniz. Sizlerden ve verdiğiniz hizmetlerden dolayı memnun olduğumuzu belirtmek isterim. İlçemizde inşallah güzel çalışmalara hep birlikte imza atacağız. Amacımız bizlere miras olan ilçemize ve halkımıza en iyi, en kaliteli hizmeti verebilmektir. Bizler ne kadar takım kaptanlığını yaparsak yapalım; sizlerin özverisi, desteği ve üstün gayreti olmasa başarı elde etmemiz mümkün olmaz.” dedi.

 

 

Anahtar Kelime: ,
WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı