Ütso’dan Kelleci’ye Geçmiş Olsun Ziyareti

890

Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası yönetimi geçtiğimiz günlerde iş yeri yanan Cemal Kelleciye geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Saraçlı Mahallesi Akkuş-Niksar Caddesi üzerinde bulunan oto yıkama servisi elektrik kontağından çıkan kıvılcım sonucu  yanarak kül olmuştu. Ütso üyesi ve yanan iş yeri sahibi Cemal Kelleciye Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar, Meclis Başkanı Tuncay Sağlam, Meclis Başkan Yardımcısı ve Ünye 1957 Spor Kulüp Başkanı Hamza Alp, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin İşçi, Yönetim Kurulu Üyesi Murat Yiğit ve Avukat Koray Maral ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarette yanan yeri inceleyen ekip yönetim olarak desteklerini iletti. İş yeri sahibi Cemal Kelleci’ye geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan İrfan Akar,” Gece saatlerinde kardeşimizin iş yerinde bir yangın çıkıyor ve mallarına zarar veriyor. Tabi ki en sevindiğimiz olay ise her hangi bir can kaybının olmamasıdır. Cemal Kelleci kardeşimize geçmiş olsun diliyor Ütso olarak desteğimizi esirgemeyeceğimizi söylemek isterim.”dedi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı