Alparslan’a Görkemli Sünnet Şöleni

983

Ünye’de İş Adamı Hasan Fahri Alparslan ve eşi Merve Alparslan’ın oğlu 7 yaşındaki Alparslan Alparslan’ın sünneti görkemli bir geceyle Çet Dağında düzenlenen törenle gerçekleşti.

Aynı zamanda Filiz İnşaat şirketi yönetim kurulu başkanı olan Hasan Fahri Alparslan’ın oğlunun sünnet düğününe yüzlerce sevenleri katıldı. Davetlilerle tek tek ilgilenen Hasan Fahri ve Merve çiftinin güler yüzlü ve enerjik olmasının yanı sıra organizasyonun kusursuz icra edilmesi davetlilerin takdirini topladı. Sünnet düğününe katılan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’da düğün sahiplerini tebrik ederek minik Alparslan’a hediyesini takdim etti.

Düğüne gelenlere tek tek teşekkürlerini ileten İş Adamı Hasan Fahri Alparslan,”Oğlum Alparslan, 7 yaşında. Bundan ziyade, yağmurlu bir  günde bu kalabalık bizi çok onurlandırdı. Dostlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz. İyi ki varlar. Allah sevenlerimizi artırsın.”dedi.

Anne Merve Alparslan ise,” Sevdiklerimize çok teşekkür ediyoruz, bu güzel günümüzde bizleri yalnız bırakmadılar. Allah razı olsunlar. Bu kadar kalabalık olmasını beklemiyorduk ama sevenlerimiz geldiler sağ olsunlar bizleri yalnız bırakmadılar. Çok teşekkür ediyoruz. “diye konuştu.

Sünnet davetine ayrıca Garnizon Komutanı Bünyamin Dönmez, Ak Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, İkizce Belediye Başkanı Osman Kaygı, Ak Parti İkizce İlçe Başkanı Hüseyin Korkmaz, Ak Parti Çaybaşı İlçe Başkanı Adem Genç, Çaybaşı Belediye Başkanı Hüseyin Semiz, Ünye Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Uslu, Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar, Ünye 1957 Spor Kulüp Başkanı Hamza Alp, Şoförler Odası Başkanı Bekir Şimşek, İş Adamı Faruk Korkmaz ve belediye başkan yardımcıları katıldı.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı