Başkan Coşkun’dan Teşekkür

320

Ünye Gazeteciler Cemiyet Başkanı İbrahim Coşkun; 88 günlük hapis cezasını tamamlayıp tahliyesinin ardından açıklamada bulundu.

Coşkun yaptığı açıklamasında; “Sevgili okurlarım ve takipçilerim; bilindiği üzere eski Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Arif Ergün için yaptığım bir haberden dolayı hakkımda açılan dava sürecinde ne yazık ki haksız yere cezalandırılarak cezaevinde 88 gün mahkum edildim.

Mahkumiyet kararım alındığı günden bu güne kadar beni yalnız bırakmayan başta Ordu Milletvekili Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’a, CHP Ordu Milletvekili sayın Mustafa Adıgüzel’e, CHP Eskişehir Milletvekili sayın Utku Çakırözer’e, Dışişleri bakan Yardımcısı sayın Yavuz Selim Kıran’a, Milliyet Gazetesi Ankara temsilcisi meslektaşım sayın Ömür Ünver’e, Sivil Toplum Kuruluşu Başkanlarına, Gazeteciler Cemiyet Başkanlarına, Yayın Kuruluşu sahipleri ve meslektaşlarıma gönülden teşekkür ediyorum.

Ayrıca bu süreçte beni yalnız bırakmayan çalışma arkadaşlarıma ve aileme, sosyal medya olsun telefonla arayarak olsun yanımda olan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Coşkun son olarak; “25 yıl önce gazetecilik mesleğime hangi heyecanla başladıysam bundan sonraki süreçte de aynı heyecanla kaldığımız yerden devam edeceğiz. Zorunlu yaşadığımız 3 aylık ayrılık sürecindeki arayı da sizlerin desteğiyle kapatarak bu yolda birlikte yürüyeceğiz.”dedi.

Anahtar Kelime:
WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı