Mevsimlik İşçilerin Kavgasında Tansiyon Yükseldi

537

Ünye’de mevsimlik işçilerin çıkardığı kavgaya jandarma müdahale etti. Takviye güçlerin müdahale ettiği olaylarda bir kişi yaralandı.

Atışma Savaşa Dönüştü

Edinilen bilgiye göre dün akşam saatlerinde Ünye sahil köy mahallesi  eski havaalanında konaklayan mevsimlik tarım işçilerinin aralarında çıkan odunlu sopalı kavga büyüdü. Kavganın büyümesi ve çadırların yakılması sonucu tansiyonun arttığı bölgeye itfaiye, ambulans ve jandarma ekipleri sevk edildi.

Bölgeye Takviye Kuvvetler Geldi

Savaş alanına dönen alana girmek isteyen itfaiye ve jandarmaya taşlı sopayla saldıran işçilere, Ünye jandarma ve  Fatsa komando timleri müdahalede bulundu. Mukavemetle karşı karşıya kalan jandarma ekiplerinin  müdahalesi sonrası olay yerinde tansiyon düşerken, çok sayıda kişinin ifadeleri alındı.

Bir Kişi Yaralandı

Çıkan arbedede kafasına darbe alan S.Ö. (29) ilk yardım ekiplerince Ünye Devlet Hastanesine kaldırıldı. Hastanede tedavisi yapılan S.Ö. ‘nün sağlık durumun iyi olduğu öğrenildi. Operasyon sonucu bir kişi gözaltına alındı. Olayların  daha da büyümeden atlatılması bir nebze olsun yüreklere su serpti.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı