Bir Destekte Orhan Hamarat’tan Geldi

597

Ünye 1957 Spor’a destekler tüm hızıyla devam ederken, Hamarat Petrol Sahibi Orhan Hamarat’tan kulübe anlamlı destek geldi.

Yeni sezon hazırlıkları için çalışmalarına devam eden Ünye 1957 Spor Kulübü, İş Adamı Aydın Yazgı’nın sponsorluğunun ardından Hamarat Petrol Sahibi Orhan Hamarat’ta Kulüp için bende varım dedi. Ünye 1957 Spor’un öncekilerden daha çok desteğe ihtiyacı olduğunu söyleyen Orhan Hamarat,” Geçmişe bakarsak bir yol bile kat edemeyeceğiz. Sahipsiz bırakmaktansa bir Ünyeli ve Ünyeliler olarak desteğimiz her daim olmalıdır. Bu gün sen ben gideriz ancak Ünye’nin simgesi olan bu takım daima kalmaya devam edecektir. Bizlerde üstümüze düşeni yapmakta, ve yapmaya da devam edeceğiz. Bu takım hepimizin takımıdır” dedi.

Kulüp Başkanı Hamza Alp ise,” Değerli iş adamımız Orhan Hamarat’ında dediği gibi bu takım Ünyelilerle beraber büyümeye ve yeni sezonda başarmak için güçlü olacağını bizlerde birlikten güç doğacağını biliyoruz. Şahısların değil Ünye’nin ismi için bu takıma birlikte sahip çıkmalıyız. Bunu da iş adamlarımız gösteriyor” diye konuştu.

Anahtar Kelime:
WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı