Entrend’de İndirim Furyası Başladı

816

Ünye’de giyim sektöründe en çok tercih edilenler arasında gelen Entrend kış sezonu gelmeden indirim furyasına dahil oldu.

Hanboğazı Mevkisi Denizbank karşısında hizmet veren giyim mağazası yaz sezonunun kapanmasıyla kış sezonuna hızlı bir giriş yaparak indirim furyası başlattı. Özellikle mont ve ayakkabı çeşitlerinde indirimli ürünlerini vatandaşa sunan mağaza şimdilerde ise müşterilerin ilgi odağı oldu. Erman Beslen ve Nilgün Satı Coşdan ortaklığı olan mağaza kış boyunca ise indirimli ürünlerini satmaya devam edecek.

Mağaza hakkında bilgi veren firma ortaklarından Erman Beslen ise,” Bu günden itibaren indirimli ürünlerimizi satmaya başladık. Amacımız müşterilerimize sezon boyunca şu anki ekonomi krizi de göz önünde bulundurarak bir indirim furyası başlatalım istedik. Mont çeşitlerimizle ve ayakkabı çeşitlerimizle başladık. Zaten yaz sezonunu da yavaş yavaş kapatmaya başlayacağımız şu günlerde kış sezonunda müşterilerimiz rahat bir alışveriş yapsınlar istedik. Amacımız her zamankinden daha çok iyi bir hizmeti müşterilerimize sunmak” dedi.

Önümüzdeki günlerde ise indirimli ürünlerin daha da artacağı öğrenildi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı