Oski’de Genel Müdür Yardımcılığı Görevine Ekşi Atandı

358

Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğünde (OSKİ), Mehmet Süleyman Ekşi Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

Mehmet Süleyman Ekşi; Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı, Müşteri Hizmetleri ve Kurumsal İletişim Dairesi Başkanlığı, İşletmeler Dairesi Başkanlığı ve Arıtma Tesisleri Dairesi Başkanlıklarından sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürecek.

Mehmet Süleyman Ekşi Kimdir?

1968 yılında Eskişehir Sivrihisar ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve ortaöğretimini Eskişehir’de tamamlayan Ekşi; İstanbul Teknik Üniversitesi Otomotiv, Anadolu Üniversitesi İşletme Ön Lisans, Osmangazi Üniversitesi Makina Mühendisliği Lisans ve Eğitim Yönetiminde Yüksek Lisans yaptı. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nde (ESKİ) sırasıyla; Planlama, İşletme, Abone İşleri ve Arıtma Tesisleri Daire Başkanlıkları görevini sürdürdü. Ardından Odunpazarı Belediyesinde Teknik İşlerden sorumlu Belediye Başkan Yardımcılığı görevini sürdüren Mehmet Süleyman Ekşi, Eskişehir Kültür Varlıkları Koruma Müdürlüğü görevini sürdürdü. Daha sonra Eskişehir Teknik Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcılığı’na atanan Mehmet Süleyman Ekşi, 2019 Eylül Ayı itibariyle OSKİ Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanmıştır. Mehmet Süleyman Ekşi evli ve 2 çocuk babasıdır.

Anahtar Kelime:
WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı