Tüm Ordu Bu Yarın Akşam Oynanacak Olan Bu Diziye Kilitlendi

589

14 Eylül 2019 itibariyle ekran serüvenine başlayan “Kuzey Yıldızı” dizisi şimdiden izleyicilerin beğenisini kazandı. Karadeniz şivesini ve coğrafi kültürünü de taşıyan dizinin nerede çekildiği merak konusu oldu.

İki ailenin birbirleri ile kavga etmeleri sonrasında yine birbirine aşık olan iki genç Kuzey ve Yıldız’ın hem komik hem de romantik hikayelerini konu alan dizinin çekimlerine Ordu ilimizde başlanıldı. Çambaşı Yaylası, Turnasuyu Vadisi, Taşbaşı gibi ilin çeşitli mekanlarında çekilen dizide başrol olarak İsmail Demirci ve Aslıhan Güner kamera karşısına geçiyor.

Ordu’ya gidenler genellikle Boztepe ve teleferiği bilirler. Ancak Kuzey Yıldızı dizisi Ordu’nun endemik coğrafyasını en iyi şekilde Türkiye’ye, dünyaya tanıtacak.

Süreç film tarafından hazırlanan dizinin yönetmen koltuğunda Ersoy Güler oturuyor.

Ordu’da çekilen dizinin ilk bölümü 14 Eylül 2019 saat 20:00’de Show Tv ekranlarında olacak. Dizi kayıtları Ağustos 2019’dan bu yana Ordu’nun farklı mekanlarında gerçekleştiriliyor.

Adından da anlaşılacağı gibi ülkemizin kuzeyinde çekimleri yapılan dizi, setini kısa bir süreliğine İstanbul’a da taşıyacak ve sonrasında tekrar kalıcı olarak Ordu’da çekimlere devam edecek.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı