Arpacıoğlu’ndan Ünye 1957 Spor’a Tam Destek

379

Ünye Belediyesi Eski Başkanı Ahmet Arpacıoğlu,” Ünye 1957 Spor giderse bir daha geri dönmeyecektir. Onun için Ünyeliler olarak bu takıma sahip çıkmalıyız” dedi.

Ünye 1957 Spor Kulüp Başkanı Hamza Alp, Basın Sözcüsü Mithat Yağal ve Taraftar Sorumlusu Oktay Toprak Ünye Belediyesi Eski Başkanı Ahmet Arpacıoğlu’nu ziyaret etti. Ekip olarak ziyaretlerini sürdüren yönetim Arpacıoğlu’nu ziyaret ederek kombine hediye etti.

Ziyaret için yönetime teşekkür eden Eski Başkan Arpacıoğlu,”Ünye’mizin bir çok alanda olduğu gibi en önemli bir yapısı olan Ünye 1957 Spor’umuz her yerde olduğu gibi Ünye’de de çok heyecan verici ve belirleyici bir rol oynamaktadır. Ben belediye başkanı olduğum dönemde Ünye ile beraber takımımıza sahip çıkmaya çalıştık. O gün gönül veren ve desteklerini esirgemeyen bütün kardeşlerime çok teşekkür ederim. Bu çok zor ve meşakkatli bir görev olduğu kadar çokta keyifli Ünye’nin bir gururu olan yapıdır. Onun için az olan az, çok olan çok vermelidir. Çünkü bu gün bu değerimize bizden başkası değil, bizim sahip çıkmamız gerekiyor. Biz Ünye ile gurur duyuyorsak Ünye 1957 Spor gibi yapılarla gurur duyuyoruz. Ünyeliyiz diye onurlanıyor, mutlu oluyorsak bu kulübümüzün bizde çok önemli bir yerinin olduğunun göstergesidir. Tabi sevgi hem fedakarlık hem de cefakarlık ister. İşte bu yüzden buda bizim bir sevgimizdir. Bu gün bütün Ünyeli kardeşlerimizle beraber yanında olmamız lazım. Şartlar ne olursa olsun bu takım elimizden giderse bir daha geri dönmeyecektir. Onun için ben bu cesareti gösterip özveride bulunan Kulüp Başkanı Hamza Alp başta olmak üzere  gönül veren değerli yöneticilerine çok teşekkür ediyorum “dedi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı