Boksörler Mustafa Genç’i Ziyaret Etti

312

Gürcistan’da düzenlenen Üst Minikler Avrupa Boks Şampiyonası  ve Bilecik’te düzenlenen Alt Minikler Türkiye şampiyonasında madalya alan  sporcularımız ve antrenörleri  Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç’i  ziyaret etti.

02-08 Ağustos 2019 tarihleri arasında Gürcistan’ın Başkenti Tiflis’te  düzenlenen şampiyonada Milli takımımız adına İlimizi temsil eden Gençlik ve Spor Kulübü Sporcularımızdan 44 kilogramda Cansu Akdi ve 52 Kilogramda Can Polat Efil Milli Takım Adına Avrupa Boks Şampiyonasında 3. oldu.

09-14 Eylül 2019 tarihleri arasında Bilecik’te düzenlenen Alt minikler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasında 37 Kilogramda Ramazan Efe Efil Akkuş ile 48 Kilogramda Ahmet İlyas Çelenk gümüş madalyanın sahibi oldu. 38,5 kilogramda Toygar Ergin ise turnuvayı üçüncü tamamlayarak bronz madalya elde etti.

Kazanılan başarılardan dolayı Antrenör ve sporcularımızı tebrik eden İl Müdürümüz başarılı sporcuları çeşitli hediyelerle ödüllendirdi ve Gençlik ve Spor Bakanlığımızın destekleriyle ilimizde sporun her geçen gün daha da ileri noktalara geleceğini söyledi. Sporcularımız  ile birlikte Boks İl Temsilcimiz Mustafa Genç  ve Antrenörlerimiz kazanılan bu başarılara yenisini eklemek istediklerini ve Ordu ilinde boks branşını en üst seviyelere çıkartmayı hedeflediklerini dile getirdi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı