Balığın Lezzet’i Yenilendi

900

Ünye’de 50 yıldır balık sektöründe hizmet veren Lezzet Balıkevi Restaurant görkemli açılışla yenilenerek hizmete açıldı. İşadamı Savaş Yelen’in işletmeciliğini yaptığı Lezzet Balıkevi Ünye’nin Atatürk Mahallesi Çambaşı Sokağında çok sayıda vatandaşın katılımıyla yeni mekan dualarla hizmete girdi.

Her gün taze balıkları müşterileriyle buluşturduğunu söyleyen İşletme Sahibi Savaş Yelen,” Yaklaşık 50 yıldır babadan kalan bir meslek olan balıkçı camiasında işimize devam ediyoruz. Üç seneden beri buradaki mekanı işletiyorduk. Aklımızda her zaman güzel bir lokanta açmak vardı ve bu sene nasip oldu. Ünye’nin dışında bir işletmemiz var. Normal şartlarda balık çeşitlerimizin hepsi mevcuttur. Balıklarımızın müşteri memnuniyeti açısından günlük ve taze olarak satışlarımızı gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz 3 senedir burada bizden çok memnunlar ve hizmet açısından ise bu lokantayı açma kararını verdik. Yolumuz açık olduğu sürece bu işimizi daha da ilerletme yolunda devam edeceğiz. Yaklaşık 100 metre karelik alanda 4 personelimizle beraber çalışıyoruz. Yemek çeşitlerimizde ise balık çorbası, hamsi pilavımız, barbunya, mezgit, istavrit, hamsi, somon çeşitlerimiz bulunuyor “dedi.

Açılışa Ünye İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Aksu, Ünye İlçe Nüfus Müdürü Fahri Çoban, Durak Fındık Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Basri Durak, NFK Asansör Sahibi İş Adamı Faruk Korkmaz, Osem Tour Sahibi Emin Korkmaz, Ordu Amatör Spor Kulüpleri Başkan Vekili Murat Ülgen ve çok sayıda vatandaş katıldı.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı