Ünyelilerin Yeni Adresi’mi

595

Ünye 15 temmuz Demokrasi Meydanında “Adresim Kafe” hizmete girdi. Farklı mekan tarzı güler yüzlü hizmeti, kaliteli ve tadını damaklarda bırakacak ev yapımı ürünleriyle Özlem Giral ve Güven Giral tarafından işletmesi yapılan cafe 15 Temmuz Demokrasi Meydanında yerini aldı.

Hem kapalı hem de açık oturma alanları, tadına doyulmayan sıcak ve soğuk içecekleri ve birbirinden lezzetli yiyecekleri hizmete giren “Adresim Kafe”, ev sıcaklığında modern bir hizmet sunuyor.

İşletme hakkında bilgi veren Özlem Giral,” Burayı biz şirin ve minik bir cafe olarak hazırladık. Burada 12 ile 3 saatleri arasında zeytinyağlı salatalarımız mevcuttur. Müşterilerimiz öğlen geldiklerinde bir çorba menüsüyle karşılaşacaklar. Daha sonrasında zaten sıcak ve soğuk ürünlerimiz olan çay ve kahve gibi çeşitli geniş ürünlerimiz olacak. Lezzet olarak herkesten farklı olabiliriz. Ev lezzetinde hazırlanarak servis edilen her ürünlerimizi müşterilerimizin tatmasını istiyoruz. Burada herkes kendi evinde gibi hissedecektir. Tabi yemek çeşitlerimizin içerisinde patates salatamız, kısır, zeytinyağlı ayşe kadın fasulyemiz, barbunya yada mevsimin sebzesi ne ise onunla ilgili yapılmış farklı yemeklerimiz olacak. 3 personel ve 66 metre karelik teraslı alanımızla beraber bir işletmeye sahibiz” dedi.

İşletmenin diğer sahibi Güven Giral ise,” İsminden de anlaşılacağı gibi insanların kendi adresi gibi işletmemizi de adresi olarak görmesini istiyoruz. Ben emekli banka müdürüyüm. Eşim Özlem hanımında Fatsa’da işletmesi olduğu için buradan da bir hizmet sektörü açalım diye düşündük. Burada da farklı bir hizmet açısından devam edeceğimizi düşünüyoruz” diye konuştu.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı