Eski Başkan Arpacıoğlu’nun Mutlu Günü

1011

Ünye Belediyesi Eski Başkanı Ahmet Arpacıoğlu’nun oğlu düzenlenen görkemli düğünle dünya evine girdi. Elmas Fatma Arpacıoğlu ve Eski Başkan Ahmet Arpacıoğlu’nun ortanca oğlu Tahir Kürşat Arpacıoğlu ile Derya Eni ve Mehmet Eni’nin kızları Şeymanur Eni görkemli düğünle dünya evine girdi. Tahir Kürşat Arpacıoğlu ve Şeymanur Eni’nin dünya evine girdiği düğünde çok sayıda sevenleri yalnız bırakmazken Eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin ve Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır Baş nikah şahitliği yaptı.

Halil Efendi Sosyal Tesislerinde düzenlenen düğün töreninde misafirleri geleneksel davullu zurnalı ekip karşılarken, misafirler gece boyunca çalan şarkılarla eğlendi. Gelen misafirleri kapıda karşılayarak tek tek ilgilenen Eski Başkan Arpacıoğlu,” Öncelikle beni ve çocuklarımı hiç bir zaman yalnız bırakmayan sevenlerimize teşekkür ediyorum. Üç çocuğumdan ortanca olan oğlum Tahir’in  bu mutlu gününe hepimiz şahitlik ettik. Eski İçişleri Bakanımız İdris Naim Şahin ve Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır Baş ve diğer muhasebeci meslek mensubu arkadaşlarımızda gelerek bu mutlu günümüzde bizlere eşlik ettiler” dedi.

Gecede Marş Ve Pasta Sürprizi Damga Vurdu

Tahir Kürşat Arpacıoğlu’nun Galatasaray hayranlığı nedeniyle gecenin ilerleyen saatlerinde arkadaşları Galatasaray formasını kendisine hediye etti. Bir diğer sürpriz olan Galatasaray Marşı’da geceye damga vurdu.

Düzenlenen düğüne ayrıca, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, çok sayıda iş adamı ve vatandaşlar katıldı.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı