Atakale’den Bir İlk : Atapara Kart

406

Her daim müşteri memnuniyetine önem veren Ünye’nin seyir terası Atakale, daha önce bir çok yenilikler yaptığı müşterilerine şimdi de indirim amaçlı Atapara Kart uygulamasını başlattı.

Atapara Kart ile harcadıkça kazan, kazandıkça da harca sloganıyla başlayan uygulama hakkında bilgi aldığımız Atakale Restaurant Müdürü Cengiz bey,  Atapara Kart uygulamasının tamamen müşterinin lehine olduğunu, müşterinin ödediği hesabın % 5 lik miktarı anında para olarak kartta birikip, biriken bonus ile  sonraki dönemlerde müşteriye hesap ödeme imkanı sağladığını dile getirdi.

Ünye’de hatta bölgemizde Restaurant’ların  böyle bir uygulama yapmadığını ifade eden Cengiz Bey, bu uygulamada her şekilde kazanan misafirlerimiz oluyor. Çünkü kazandıkça harcıyorlar, harcadıkça da kazanıyorlar. Atapara kart’ı sadece isim, soy isim ve telefon numarası kaydettirme ile Atakale Restaurant’tan ücretsiz temin edebilirler.

Atakale’nin Yerel müşterilere endeksli olarak sunduğu  bu hizmet sayesinde, kısa süre olmasına rağmen 1000’e yakın üye bulunuyor ve aktif olarak müşteriler Atapara Kart’larını ve içinde biriken bonus paraları  kullanıyor. Gerekli bilgi için 0452 333 0 999 ile irtibata geçebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı