Atakale’den Ünye 1957 Spor’a Jest

322

Atakale Restaurant Ünye 1957 Spor’a yarın oynayacakları maç öncesi yemek jestinde bulundu. Yarın oynanacak olan Atakum Belediyespor maçı öncesi yönetim, oyuncular ve teknik ekip yemekte bir araya geldi.

Yemek sonrası yarın yapılacak maçın önemli olduğunu ifade eden Kulüp Başkanı Hamza Alp,” Bildiğiniz gibi takımda bu hafta bazı değişiklikler gerçekleştirdik. Bu değişimlerin arasında teknik direktörümüz, takım kaptanımız ve yeni oyuncu arkadaşlarımız oldu.  Buradaki amacımız Ünye 1957 Spor’u en iyi yerlere getirmek içindir. İlk üç haftayı artık geride bıraktık. Artık hep önümüze bakmak durumundayız. Tabi ki yarın oynanacak olan maça Ünye ve forma aşkına sahaya çıkarak artık şeytanın bacağını kırmamız lazım. Ünye bir tarafta ve Ünye 1957 Spor artık bir tarafta oldu. Taraftarımız bizlerden iyi sonuçlar bekliyor. Yarın yenilebiliriz ancak Ünye 1957 Spor’un oyuncuları sahada iyi bir mücadele gerçekleştirdi fakat bu mücadeleye rağmen olmadı desinler. Bizim takım olarak iyi bir mücadele etmemiz gerekiyor. Siz sahada iyi bir mücadele göstereceksiniz, bizler ise dışarıda yönetim olarak mücadelemizi göstereceğiz. Birlikte olarak bu mücadelenin üstesinden hep beraber geleceğiz. Sadece yönetici olarak değil, sizler bizlere bizlerde sizlere yardımcı olacağız. Ünye marka bir şehirdir. Takımımız tamamen gençlerden oluşuyor ve onların oynamasını istedik. Bizim Bal Ligimizde şu an en iyi oyuncular bizde olduğuna inanıyor ve kendi öz güvenimizi sahaya yansıtamıyoruz. Ancak biz birbirimize kenetlenir ve özgüvenimizi hissedersek hep birlikte başaracağız. Hepimizin de istediği kendimize inanarak bu maça hazır olmamızdır” dedi.

Yemek programına ayrıca Alt Yapı Sorumlusu Selçuk Kocaoğlu, Taraftar Sorumlusu Oktay Toprak ve Basın Sözcüsü Mithat Yağal katıldı.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı