Ünye Kendi Evinde Yine Hüsran

309

2019-2020 Futbol Sezonu Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 4.Grup’ta 4. Haftada kendi saha ve seyircisi önünde maçına çıkan Ünye 1957 Spor rakibi üzerinde etkili futbol sergilemeye çalışsa da evinden 1-0 mağlup ayrıldı.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 4.Grup’ta 4. Hafta Atakum Belediyespor ile Ünye 1957 Spor karşılaşması Ünye Şehir Stadında oynandı. Maçın İlk yarısında Ünye 1957 Spor oyuncuları sıkı bir mücadele verirken Atakum Belediyespor attığı ilk gol ile 1-0 öne geçti.

İkinci yarıda her iki takımın oyuncu değişikliğine gitmesine rağmen karşılıklı kaçırdıkları ataklarla maç devam ederken, bazı oyuncular arasında ise gergin anlar yaşandı. Hakemin 90. dakikada düdüğü çalmasıyla beraber ise maç Atakum Belediyespor’un 1-0 üstünlüğüyle sona erdi.

Maç Öncesi Anlamlı Mesaj

Ünye 1957 Spor- Atakum Belediyespor maç öncesi ise her iki takımın oyuncaları Türkiye’nin güneyinde devam eden Barış Pınarı Harekatı’na destek amaçlı pankart açtı. Açılan pankartta ise “Barış Pınarı Harekatında Kahraman Ordumuzun Yanındayız” ifadelerine yer verildi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı