Kaçak “Liderim Devlet Bahçeli’ye Geçmiş Olsun Diliyorum”

387

Milliyetçi Hareket Partisi Fatsa İlçe Başkanı Murat Kaçak, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin 21 günlük tedavi sürecinin ardından genel merkeze dönmesine ardından bir açıklama yaparak, geçmiş olsun dileklerini iletti. Başkan Kaçak yaptığı açıklamada Türkmen beyimiz, bilge liderimiz Devlet Bahçeli beyin genel merkeze dönerek mesaiye başlamasından ziyadesi ile memnuniyet duyduğunu belirterek, Allah liderimizi başımızdan eksik etmesin dedi.

Başkan Kaçak sözlerine şöyle devam etti. Liderimiz Devlet Bahçeli’nin de her fani gibi hasta olması normaldir. Üst solunum yolu enfeksiyonu teşhisi ile hastaneye giden ve tedbir amaçlı olarak görüşüne izin verilmeyen Liderimizi maalesef hasta yatağında bile rahat bırakmadılar.

Bir güruh komplo teorileri uydurmaya, diğer bir güruh beddualar etmeye ve Bahçeli sonrası senaryolar üretmeye başladılar. Fakat vatan millet sevdalısı, bayrak sevdalısı yüce Türk milletinin duaları sayesinde, rabbimizin izni ile sağlığına kavuşan Türkmen beyimiz bu malum kişileri üzdü ve üzmeye devam edecek inşallah.

Hiç şüphe yok ki, Devlet Bahçeli Cumhuriyet tarihimizde bir döneme damga vurmuş çok büyük bir devlet adamıdır. Onun hastalanmasına en çok sevinenler kim olduğuna bakacak olursanız rahatlıkla şunları göreceksiniz. PKK’lılar, FETÖ’cüler ve kindar sekülerler ve Türk düşmanı ülkeler. Bahçeli‘nin nasıl bir adam olduğunu anlamak için düşmanlarına bakmak yeterli olacaktır dedi.

Murat Kaçak açıklamasının son bölümünde ise MHP Lideri Bahçeliye hitaben şunları söyledi. Sevgili Liderim, değerli Türkmen beyim; Çocuk yaşta sevdalandığım sevdana, büyük bir aşkla bağlılığım her geçen gün daha da güçlenerek devam etmektedir. Daima emrindeyim, her daim seninleyim. Sözün sözümüz, yolun yolumuzdur. Sen ki oyunları bozan, söz konusu Ülkem olunca her şeyi unutup hemen koşansın. Samimiyetinden zerre şüphem yoktur. Allah seni başımızdan eksik etmesin.

Anahtar Kelime: ,
WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı