Quick Sigortadan Ünye 1957 Spora Göğüs Reklamı Desteği

428

Quick  Sigorta Ünye 1957 Spor ile sponsorluk anlaşması sağladı. Ünye’de faaliyet gösteren Quick  Sigorta Acentesi Yuvam Sigorta İşletmesi Sahibi Mithat Yağal,” Şirketimiz Quick Sigorta olarak kulübümüze sponsorluk desteğinde bulundu. Türkiye genelinde sigortacılık faaliyetlerini sürdüren Quick  Sigorta şirketimiz, takımımız ile reklam anlaşması sağladı” dedi.

Türkiye’de tüm sigortacılık faaliyetlerine devam eden Quick Sigorta Sigortacılık İnovasyon yarışmasında Avrupa birincisi ve Avrupa Finansal Yönetim Derneğinin (EFMA)’nın düzenlediği Insurance Awards 2019 yarışmasında da Dünya 3. olan Tüm sigortacılık işlemlerinde faaliyetlerde bulunarak hizmetlerine devam ediyor.

Sponsorluk konusuyla alakalı konuşan Ünye 1957 Spor Basın Sözcüsü ve Yuvam Sigorta Sahibi Mithat Yağal,” Öncelikle bugün heyecanlı ve gururun yaşandığı önemli bir günü yaşamaktayız.  Türkiye’de Sigortacılık İnovasyon yarışmasında Avrupa birinciliği ve Avrupa Finansal Yönetim Derneğinin(EFMA)’nın düzenlediği Insurance Awards 2019 Yarışmasında da Dünya üçüncüsü olan tüm sigortacılık işlemlerinde faaliyetlerde bulunan Quick Sigorta Ünye 1957 Spor’umuza sponsor olmuştur. Bu sponsorluk anlaşmasında desteklerini esirgemeyen  Quick sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar ‘a, Acenteler Müdürü Halil Alaeddinoğlu’na  ve tüm Quick Sigorta ailesine teşekkürlerimi sunuyorum. Genel Müdürümüz Ahmet Yaşar takımımızda başarılarımızın geldiği takdirde ana sponsorumuz olabileceklerini dile getirdi. Samimi ve içten duygu düşüncelerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca Quick Sigortası’nın ailesinden biri olan Genel Müdür Yardımcımız Kaya Tarık Turhan’ın vefatından dolayı üzüntülüyüz. Ailesine, sevenlerine  ve Quick Sigorta’ya baş sağlığı diliyoruz” dedi.

Kulüp Başkanı Hamza Alp ise,” Ülkemizin ekonomik dar boğazdan geçtiği bu dönemde bizlere reklam sponsoru olmasından dolayı Quick Sigorta ailesine teşekkür ediyoruz. Böyle Sponsorluklarla Sporun ilk kademesi olan Amatörlere verilen destek gelecekte yetenekli futbolcular yetişmesinin bir başlangıcıdır. Bu da en güzel şekilde ülke ve şehrimiz olarak güzel bir örnektir.  Bu tür büyük firmaların sadece profesyonellere değil, geleceğin futbolcularını yetiştiren amatör takımlarını destek olmasını temenni ediyoruz” diye konuştu.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı