Tepeköy-Okçabel Yoluna Sıcak Dokunuş

268

Vatandaşlara ulaşım konforu sağlamak için yol çalışmalarına ağırlık veren Büyükşehir Belediyesi, Gürgentepe ilçesinin önemli bağlantılarından biri olan Tepeköy – Okçabel bağlantısını sıcak asfaltla buluşturuyor.

Toplam 8,1 km’lik güzergâhın 3,25 km’lik bölümünde asfalt döküm çalışmalarını tamamlayan ekipler, yolda asfalt ve altyapı çalışmalarına devam ediyor.

Çalışmalar Devam Ediyor

Mevsimin el verdiği ölçüde ilçede sıcak asfalt çalışmasını sürdüren Büyükşehir Belediyesi,  2 km beton yol, 5,5 km onarım ve genişletme, 15 km stabilize yol, 114 km hendek temizliği ve reglaj ile asfaltı bozulan yollarda 3 km yama çalışması gerçekleştirdi.

“Yol Sorununa Kalıcı Ve Etkili Çözümler Üretiyoruz”

Kırsal ve şehir merkezinde yapılacak çalışmalarla yol sorununa uzun vadeli ve etkili çözüm üreteceklerini ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Yol sorununu çözmek belediyenin asli görevlerinden birisi. Ancak biz Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak kalıcı ve etkili çözümlerle sorunu çözmek niyetindeyiz. Vatandaşlarımız bilsinler ki ulaşım konusunda sorunlarını minimuma indirmek için gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı