Önce Soba, Sonra Kömür… İş Adamı Çarkacı İyilik Hareketine Devam Ediyor

1152

Ünyeli İş Adamı Çarkacı AVM Sahibi İrfan Çarkacı yaklaşık on gün önce başlattığı iyilik hareketine devam ediyor.  Fevziçakmak Mahallesinde iş yeri bulunan ve başlattığı sosyal sorumluluk projesiyle dikkatleri üstüne çeken İrfan Çarkacı bu defa da kömür yardımı gerçekleştirerek ihtiyaç sahibi ailelerin yüzünü güldürdü.

Sosyal medya üzerinden paylaştığı,” Bu kış soba borusu olmayan benim iş yerime gelerek ücretsiz alabilir” diyerek ihtiyaç sahibi vatandaşların yüzünün gülmesini sağlayan Çarkacı, yaklaşık 15 ailenin ise kömür ihtiyacını karşıladı.

“Kendi Rahatlığımızdan Başkalarının Üşüdüğünü Göremiyoruz”

Elinden geldiğinde iyilik hareketine devam edeceğini söyleyen İrfan Çarkacı,” Yaklaşık 10 gün önce kendimce başlattığım bir yardım kampanyası başlattım. Düne kadar soba borusuyla ihtiyaç sahipleri için bir şeyler yapmak isterken bu seferde elimizden geldiğince kömür yardımında bulunduk. Biz sadece sıcak sobanın başında kendi rahatlığımızdan başkalarının üşüdüğünü göremiyoruz. Bazen kafamızı dışarı çıkartarak acaba bir sokakta kalanımız yada bir üşüyenimiz var mı diye bakmalıyız. Allah izin verdiği sürece elimizden ne gelirse ihtiyaç sahibi ailelerimiz için bir şeyler yapacağız. İnşallah gerçek ihtiyaç sahibi insanlarımıza da ulaşarak onlarında sıkıntılarını halletmek istiyoruz” diye konuştu.

Çarkacı ilerleyen zamanlarda ise farklı iyilik hareketlerine devam edeceğini sözlerine ekledi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı