Fatsa Belediye Yeni Hizmet Binası’nın Çevre Düzenlemesi Başladı

276

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’ın talimatlarıyla hızlandırılan çalışmalar neticesinde yeni hizmet binasına Şubat ayında taşınılması planlanıldığı için çevre düzenleme çalışmalarına da hız verildi.

Fatsa’ya ve Fatsalılara daha hızlı, kurumsal ve kaliteli hizmet vermek için belediye yeni hizmet binası  bu anlamda daha elverişli olacağını belirten Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “İçeride verecek olduğumuz hizmet yapısının dışarıya yansıması anlamında önem arz eden çevre düzenlemesine başlamış bulunuyoruz. Bu kapsamda belediyemiz yeni hizmet binası mevkii olan Cihat Sokak, Onur Sokak, Samyeli Sokak, Cem Sokak ve Şerefiye Sokakta çevre düzenleme ve iyileştirme çalışmaları başlatıldı. Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimizin hassasiyet ve titizlikle yürüttükleri çalışmalarda, bin 300 metrekare baskı beton kaldırım ayrıca doğal taşlı yol çalışması bulunmaktadır.” dedi.

Fatsa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri diğer yandan Dolunay mahallesinde doğalgaz hattında sıcak asfalt çalışması, Kutlukent sapağında asfalt tamiri, Elekçi Parkında kauçuk zemin, Konakbaşı mahallesinde yol iyileştirme ve Evkaf mahallesi Turan sokakta asfalt çalışmaları gerçekleştirdi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı