Dünya Çocukları’n Oldu

261

Ünye’de 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü nedeniyle “Hayat Çocuklara Değil Çocuklar Hayata İz Bıraksın” sloganıyla Cumhuriyet Meydanı’nda birbirinden renkli görüntüler oluştu.

Her sene 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü nedeniyle Gölevi Anaokulu, Ünye Anaokulu, Bayramca Anaokulu ve Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Ana Okulu’nun ortak düzenlediği etkinlikte bir çok çocuk gönüllerince eğlenirken, aileleri de onlara eşlik etti. “Hayat Çocuklara Değil Çocuklar Hayata İz Bıraksın” sloganıyla Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen programda çocuklar meydana serilen brandaya boyalı ellerini sürerek geleceğe iz bıraktılar.

Tokgöz,” Her Şey Çocuklarımız İçin”

Her sene düzenlenen 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü nedeniyle konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz, “Çocuklarımız bizler için çok önemli ve değerlidir. Çocuklarımıza ve gençlerimize yapılan yatırım en önemli yatırımdır. Onların yaşam, eğitim, sağlık ve barınma hakkı öncelikli haklarındandır. Bu hakları sağlamak da bizlerin en önemli görevidir. Bu manada biz diyoruz ki, “Hayat Çocuklara Değil Çocuklar Hayata İz Bıraksın”. Bütün çocuklarımızın 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü kutlu olsun. Bu etkinlik için emeği geçen okul öncesi okul idarecilerimize, öğretmenlerimize, değerli öğrencilerimize ve velilerimize teşekkür ediyorum. Her şey çocuklarımız için” dedi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı